Piana party na Dzień Dziecka w Swarzędzu!

Date:

W niedzielę 1 czerwca, na Polanie Miejskiej przy ul. Strzeleckiej odbędzie się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

- Reklama -

Wśród wielu darmowych atrakcji, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych, znajdą się dmuchany plac zabaw z zamkami do skakania i zjeżdżalniami, eurobungy, trampolina oraz kolejka samojezdna. Organizatorzy zapowiadają liczne zabawy i gry zręcznościowe. – Niewątpliwie ciekawą atrakcją, będzie FESTIWAL KOLORÓW oraz PIANA PARTY!  Wyrzuty Kolorów Holi, które stworzą wielką chmurę barw odbędą się o godz. 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00! Piana Party zaplanowana jest na godz. 15.30, 16.30, 17.30, 18.30 – wyjaśniają organizatorzy. Serdecznie zapraszamy od godz.14.00!

FOTOOK
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Orkiestra Dęta zagra na swarzędzkich Plantach 

Centrum Usług Społecznych wraz ze Swarzędzką Orkiestrą Dętą, Swarzędzką Orkiestrą Flażoletową oraz Ośrodkiem Kultury serdecznie zaprasza na cykl plenerowych koncertów. Najbliższy już w czwartek, 16 lipca.

Zagrają na swarzędzkich Plantach

Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu wraz ze Swarzędzką Orkiestrą Dętą, Swarzędzką Orkiestrą Flażoletową oraz Ośrodkiem Kultury serdecznie zaprasza na cykl plenerowych, letnich koncertów.

Miodowe lato zagości  w swarzędzkim Skansenie!

Skansen i Muzeum Pszczelarstwa im. Ryszarda Kosteckiego w Swarzędzu zapraszają 26 lipca, w godzinach 11.00-17.00 na tradycyjny Festyn pt. „Miodowe Lato w Skansenie”.

Artur Żmijewski zaśpiewa w Zalasewie utwory Cohena!

Artur Żmijewski, jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorów, tym razem zaskakuje w nowej roli prezentując program muzyczny z utworami Leonarda Cohena. Koncert odbędzie się 13 września o godz. 17.00 w Sali Koncertowej w Zalasewie.