Pasażerka autobusu poturbowana

Date:

W minionym tygodniu jedna z pasażerek swarzędzkiego autobusu uległa wypadkowi.

- Reklama -

W środę, 5 kwietnia podróżująca autobusem miejskim kobieta uległa wypadkowi. – Do zdarzenia doszło wskutek gwałtownego hamowania wymuszonego zajechaniem drogi przez inne auto. W wyniku tego zdarzenia kobieta odniosła obrażenia ciała – wylicza Tobiasz Baranicz z OSP Swarzędz. Swarzędzcy strażacy udali się na pętlę autobusową na ul. Dworcowej, gdzie autobus się zatrzymał. – Tam udzielono poszkodowanej pierwszej pomocy – dodaje Baranicz. Na miejsce wezwano również Zespół Ratownictwa Medycznego, któremu pacjentka została przekazana do dalszych badań.

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Dachował na torach kolejowych w Kobylnicy!

W miniony poniedziałek w Kobylnicy samochód osobowy wypadł z drogi, ściął latarnię i po kilkukrotnym koziołkowaniu zatrzymał się na torach kolejowych. Kierujący autem 38-latek może mówić o sporym szczęściu; odniósł tylko niewielkie obrażenia. Jak ustalili policjanci – mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Zdarzenie to spowodowało spore utrudnienia w ruchu pociągów na tej linii.

Oszustwa na „paczkę kurierską” ze swarzędzkiego Urzędu!

Swarzędzki ratusz ostrzega przez oszustami, którzy dzwonią do mieszkańców Swarzędza i informują, że mają dla nich przesyłkę kurierską ze swarzędzkiego Urzędu. - To oszustwo! Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu nie wysyła do mieszkańców żadnych przesyłek kurierskich i nie zleca ich doręczania w taki sposób – podkreślają urzędnicy ze swarzędzkiego magistratu.

Swarzędzcy strażnicy ustalili sprawcę pięciu dzikich wysypisk

Swarzędzcy strażnicy miejscy ustalili sprawcę pięciu dzikich wysypisk śmieci, zlokalizowanych w naszej gminie. Delikwent został ukarany mandatami, poniósł też koszty wynajęcia kontenera oraz ekipy sprzątającej.

Drzewo zerwało linię energetyczną

W poniedziałek, 29 czerwca br. kobylniccy strażacy interweniowali w Uzarzewie, gdzie powalone drzewo zerwało linie energetyczne.