Poślizg w Kobylnicy zakończony na ścianie tunelu

Date:

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w minionym tygodniu w tunelu w Kobylnicy. Auto wpadło w poślizg i uderzyło w ścianę obiektu.

- Reklama -

We wtorek, 6 stycznia po godzinie 14:00 strażacy z Kobylnicy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego w Kobylnicy na ul. Swarzędzkiej. – Po dotarciu na miejsce strażacy ustalili, że samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w ścianę tunelu. Samochodem podróżowała jedna osoba. Jeden pas drogi został zablokowany – relacjonuje Tomasz Tomaszewski, naczelnik OSP Kobylnica. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili badanie urazowe u kierowcy samochodu, zneutralizowali rozlane płyny eksploatacyjne i kierowali ruchem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a akcja zakończyła się po godzinie. Okoliczności kolizji wyjaśnia policja.

tunel 2 Tygodnik i Portal Swarzedzki

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Dachował na torach kolejowych w Kobylnicy!

W miniony poniedziałek w Kobylnicy samochód osobowy wypadł z drogi, ściął latarnię i po kilkukrotnym koziołkowaniu zatrzymał się na torach kolejowych. Kierujący autem 38-latek może mówić o sporym szczęściu; odniósł tylko niewielkie obrażenia. Jak ustalili policjanci – mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Zdarzenie to spowodowało spore utrudnienia w ruchu pociągów na tej linii.

Oszustwa na „paczkę kurierską” ze swarzędzkiego Urzędu!

Swarzędzki ratusz ostrzega przez oszustami, którzy dzwonią do mieszkańców Swarzędza i informują, że mają dla nich przesyłkę kurierską ze swarzędzkiego Urzędu. - To oszustwo! Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu nie wysyła do mieszkańców żadnych przesyłek kurierskich i nie zleca ich doręczania w taki sposób – podkreślają urzędnicy ze swarzędzkiego magistratu.

Swarzędzcy strażnicy ustalili sprawcę pięciu dzikich wysypisk

Swarzędzcy strażnicy miejscy ustalili sprawcę pięciu dzikich wysypisk śmieci, zlokalizowanych w naszej gminie. Delikwent został ukarany mandatami, poniósł też koszty wynajęcia kontenera oraz ekipy sprzątającej.

Drzewo zerwało linię energetyczną

W poniedziałek, 29 czerwca br. kobylniccy strażacy interweniowali w Uzarzewie, gdzie powalone drzewo zerwało linie energetyczne.