100 lat Pani Stanisławy ze Swarzędza!

Date:

Wspaniały jubileusz obchodziła mieszkanka naszej gminy, Pani Stanisława Kawczyńska. Swarzędzanka świętowała setne urodziny!

- Reklama -

Kolejna mieszkanka naszej gminy może poszczycić się wspaniałym jubileuszem. W sobotę, 18 października setną rocznicę urodzin świętowała Pani Stanisława Kawczyńska ze Swarzędza, dołączając tym samym do grona stuletnich mieszkańców naszej gminy. Jubilatka otrzymała list gratulacyjny oraz życzenia i bukiet kwiatów od burmistrza Mariana Szkudlarka. Redakcja „TS” przyłącza się do życzeń! Wspaniałych kolejnych urodzin i wielu lat w zdrowiu!

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Uroczyste Absolutorium absolwentów Wielkopolskiej Akademii Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. – Akademii Nauk Stosowanych

4 lipca br. w Wielkopolskiej Akademii Społeczno – Ekonomicznej w Środzie Wlkp. – Akademii Nauk Stosowanych odbyło się uroczyste Absolutorium. W roku akademickim 2025/2026 studia ukończyło łącznie 360 studentów (studia magisterskie oraz studia licencjackie).

Nie tylko Rynek w Swarzędzu do przebudowy!

Miasto, jak już w międzyczasie informowaliśmy, chce gruntownie przebudować swarzędzki Rynek. Jak się jednak okazuje, pod łopatą miałaby znaleźć się także ogromna część śródmieścia. Podczas ubiegłotygodniowej sesji Rady Miejskiej zaprezentowane zostały coraz bardziej zaawansowane (i śmiałe, dodajmy) plany dotyczące tego tematu.

Bazar w Swarzędzu z kolejną wyprzedażą garażową!

Już w najbliższą niedzielę, 12 lipca - w godzinach od 9.00 do 14.00 - odbędzie się kolejna w tym roku "Gminna Eko Wyprzedaż Garażowa".

10 lipca startuje głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego!

W piątek, 10 lipca rozpoczyna się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego na 2027 rok. Do wyboru mamy 4 projekty główne, 8 projektów lokalnych i 9 projektów dodatkowych.