Swarzędzanka wicemistrzynią Polski!

Date:

Swarzędzka wioślarka Zuzanna Kaczmarek wywalczyła – w minioną sobotę – wicemistrzostwo Polski na Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kruszwicy w kategorii „jedynek kobiet". Swarzędzanka była najlepsza na dystansie 7,5 km.

- Reklama -

Wspaniały sukces odniosła swarzędzanka Zuzanna Kaczmarek, która w sobotę, 20 września zdobyła srebrny medal podczas Enea Długodystansowych Mistrzostw Polski w Wioślarstwie, zorganizowanych w Kruszwicy. Swarzędzanka, zawodniczka  KS Posnania RBW Poznań, wygrała w kategorii „jedynek kobiet” na dystansie 7,5 km. To nie jedyny sukces studentki AWF w ostatnich tygodniach. Wioślarka ze Swarzędza w sierpniu – na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostały na poznańskiej Malcie została wicemistrzynią Polski w czwórce bez sternika (4-KB) oraz brązową medalistką w dwójce bez sternika (2-KB). Gratulujemy!

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Swarzędzcy biegacze też wsparli WOŚP!

Kwotę ponad 25 tys. zł zebrano podczas XI Swarzędzkiego Biegu WOŚP, w którym 5-kilometrowy odcinek pokonało kilkuset biegaczy. Odbył się także marsz nordic walking i biegi dziecięce.

Kujawa ze srebrem Mistrzostw Polski!

Zdobyciem srebrnego medalu rozpoczął nowy sezon sportowy swarzędzki kanadyjkarz, Piotr Kujawa.

Nie ma już miejsc w Swarzędzkim Biegu WOŚP!

W ciągu zaledwie kilku dni, wszystkie miejsca w XI Swarzędzkim Biegu WOŚP - który 25 stycznia wystartuje w Swarzędzu - zostały zajęte.

W Swarzędzu powalczą o Klubowy Puchar Europy!

Już 20–22 lutego Swarzędz stanie się stolicą kobiecego hokeja i miejscem rozgrywek o Klubowy Puchar Europy! Do naszej gminy przyjadą topowe europejskie drużyny; Polskę będzie reprezentował mistrz kraju, czyli nasz swarzędzki Swarek! To niezwykle prestiżowe wydarzenie zarówno dla Swarzędza, jak i dla swarzędzkiego klubu.