Meblorz Swarzędz rozpoczął rundę wiosenną

Date:

Dwa spotkania w rundzie jesiennej mają za sobą zawodnicy Meblorza Swarzędz. Oba domowe mecze zakończyły się zdobyczą punktową, jednak wśród sympatyków klubu pozostaje mały niedosyt.

- Reklama -

W sobotę, 8 marca Meblorze podjęli Tarnovię Tarnowo Podgórne. Pomimo wyraźnej przewagi gospodarzy, kibice byli świadkami zaledwie jednej bramki, której autorem był debiutujący w swarzędzkim zespole Patryk Bordych. Meblorzom udało się zrewanżować za jesienną porażkę i dobrze wejść w rundę wiosenną. W minioną sobotę podopieczni trenera Goińskiego zmierzyli się z wiceliderem, Olimpią Koło. Znów to zawodnicy ze Swarzędza byli stroną przeważającą, szczególnie w drugiej połowie. Meblorze objęli prowadzenie tuż po przerwie, a zaledwie cztery minuty później było już 1-1. Nieskuteczność swarzędzan i doskonała postawa bramkarza gości sprawiły, że mecz zakończył się podziałem punktów.

Cztery punkty zdobyte w dwóch meczach dały Meblorzom awans na trzecie miejsce w tabeli.
Kolejny mecz swarzędzanie rozegrają w najbliższą niedzielę. W Trzemesznie zmierzą się z tamtejszą drużyną Zjednoczonych.

Meblorz 2 Tygodnik i Portal Swarzedzki

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Porażka swarzędzkiego Meblorza z Pompą Team

W minioną niedzielę bardzo ważny mecz w kontekście walki o miejsce barażowe rozegrali zawodnicy Meblorza. Niestety, w meczu z Pompą Team Jarosławiec byli bardzo nieskuteczni, co wykorzystali gospodarze i zdobyli komplet punktów.

Coraz mniej miejsc w Półmaratonie i „Dziesiątce”

Już tylko 50 dni dzieli nas od Festiwalu Biegowego, który 31 maja odbędzie się w naszym mieście. Zapisy cały czas trwają, ale wolnych miejsc systematycznie ubywa – zostało niecałe 300 w Biegu na 10 km i nieco ponad 150 w Półmaratonie.

Podział punktów w Śremie

W Wielką Sobotę Meblorze wybrali się do Śremu, gdzie zmierzyli się z tamtejszym UKS-em, jednym z głównych rywali do walki o miejsce premiowane awansem lub barażem. Stawka meczu była wysoka, liczono więc na emocjonujące widowisko.

W Swarzędzu rośnie sportowy talent!

Dorian Baumann, utalentowany 11-letni sportowiec z Garbów może pochwalić się już wieloma sukcesami. 14 marca, podczas zawodów Grand Prix w Aquathlonie w Bydgoszczy, odniósł kolejne zwycięstwo, a kilka dni później na zawodach w Poznaniu także stanął na najwyższym stopniu podium.