Odnalazł się zaginiony 19-latek ze Swarzędza!

Date:

Mamy wspaniałą wiadomość. Poszukiwany od kilku dni, 19-letni swarzędzanin odnalazł się! Pan Michał nawiązał kontakt z bliskimi; jest cały i zdrowy.

- Reklama -

19-letni Michał zaginął 20 listopada przed południem. Ostatni raz był widziany w Swarzędzu. Od tej pory  nie kontaktował się z bliskimi. Jego telefon był włączony, ale nikt go nie odbierał. Rodzina o zaginięciu powiadomiła swarzędzką policję.  W sobotę wieczorem dotarła do naszej redakcji wspaniała wiadomość. 19-latek  odnalazł się, nawiązał kontakt z rodziną. – Brat jest cały i zdrowy – poinformowała siostra 19-latka, dziękując jednocześnie wszystkim mieszkańcom za pomoc i udostępnianie postu o zaginięciu.

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Defibrylatory w akcji!

Swarzędzcy strażacy dwukrotnie w ostatnich dniach byli wzywani do mieszkańców, u których doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Podczas akcji korzystano z zakupionych niedawno defibrylatorów. I choć w obu przypadkach pacjentów nie udało się uratować, to tego typu urządzenia publiczne znacząco skracają czas potrzebny do udzielenia niezbędnej pomocy.

Tragedia na torach w Bogucinie!

Do tragicznego zdarzenia doszło w poprzednią sobotę na torach kolejowych między Bogucinem, a stacją Ligowiec, gdzie potrącony został mężczyzna. Jego życia, niestety, nie udało się uratować. Okoliczności tragedii wyjaśnia swarzędzka policja.

Jedni z najbardziej zapracowanych w powiecie poznańskim!

252 wyjazdy do działań ratowniczo-gaśniczych odnotowali w minionym roku strażacy z Kobylnicy. To aż o 94 wyjazdy więcej niż w roku 2024. - To był bardzo pracowity rok - mówi Tomasz Tomaszewski, naczelnik OSP Kobylnica. W całym powiecie poznańskim tylko dwie jednostki w tym czasie odnotowały więcej wyjazdów niż druhowie z Kobylnicy!

Ciężarówka w Zalasewie uszkodziła dwa budynki!

Do bardzo groźnej kolizji doszło 26 stycznia w nocy na ul. Kórnickiej, gdzie samochód ciężarowy z naczepą wpadł w poślizg i uszkodził dwa budynki, taranując dodatkowo zaparkowane obok auto i znak drogowy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.