Kolizja w samo południe

Date:

Do groźnej kolizji w udziałem dwóch osobówek doszło w minionym tygodniu na ul. Cieszkowskiego. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

- Reklama -

W czwartek, 7 listopada dwa zastępy straży pożarnej z jednostek OSP Swarzędz oraz JRG-3 zostały zadysponowane na ul. Cieszkowskiego, gdzie po godzinie 12:00 doszło do groźnej kolizji z udziałem dwóch aut osobowych. – Po przybyciu na miejsce i rozpoznaniu sytuacji strażacy przystąpili do działań, które polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uszkodzonych pojazdów. Na szczęście nikt z uczestników kolizji nie wymagał pomocy medycznej – mówi Tobiasz Baranicz z OSP Swarzędz. Zderzenie spowodowało utrudnienia w ruchu drogowym w tym rejonie. Jego przyczyny wyjaśnia policja.

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Zawinił projektor? Akcja na os. Działyńskiego!

22 sierpnia po godzinie 22:00 strażacy ze Swarzędza interweniowali na os. Działyńskiego, gdzie według zgłoszenia miało dojść do pożaru mieszkania. Zgłoszenie okazało się fałszywe, choć w dobrej wierze.

Motocyklista w szpitalu po zderzenie z osobówką

W minioną niedzielę w Kobylnicy doszło do zderzenia motocykla i samochodu osobowego.

Ruszyła zbiórka dla dzieci zamordowanej swarzędzanki!

15 sierpnia w jednym z domów na ul. Wielkiej Rybackiej w Swarzędzu doszło do tragedii, która wstrząsnęła swarzędzką społecznością. Pani Hania, 46-letnia mieszkanka Swarzędza została zamordowana, zostawiając dwójkę dzieci. Przyjaciółki, koleżanki z pracy założyły zbiórkę na rzecz jej dzieci, które straciły - w tak okrutny sposób - swoją ukochaną Mamę.

Poszukiwana za kradzież karty bankomatowej w Swarzędzu?

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty płatniczej i dokonania nieautoryzowanych płatności. Do zdarzenia doszło 26 czerwca. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.