Wieczór wyborczy ze swarzedzki.pl

Date:

Wybieramy burmistrza, radnych Rady Miejskiej i Rady Powiatu oraz przedstawicieli do Sejmiku. Śledź z nami wyniki wyborów w wieczorze wyborczym na swarzedzki.pl i redakcyjnym profilu facebookowym.

- Reklama -

Od 7:00 trwają wybory samorządowe, podczas których wybieramy burmistrza, radnych Rady Miejskiej, Rady Powiatu oraz Sejmiku Województwa. Głosowanie zakończy się o 21:00. Po tym czasie powinny pojawiać się już pierwsze, cząstkowe wyniki wyborów, które na bieżąco będziemy śledzić i publikować na portalu swarzedzki.pl oraz na profilu facebookowym Tygodnika Swarzędzkiego do późnych godzin nocnych. Bądź z nami w ten gorący, wyborczy wieczór!

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Nie tylko Rynek w Swarzędzu do przebudowy!

Miasto, jak już w międzyczasie informowaliśmy, chce gruntownie przebudować swarzędzki Rynek. Jak się jednak okazuje, pod łopatą miałaby znaleźć się także ogromna część śródmieścia. Podczas ubiegłotygodniowej sesji Rady Miejskiej zaprezentowane zostały coraz bardziej zaawansowane (i śmiałe, dodajmy) plany dotyczące tego tematu.

10 lipca startuje głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego!

W piątek, 10 lipca rozpoczyna się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego na 2027 rok. Do wyboru mamy 4 projekty główne, 8 projektów lokalnych i 9 projektów dodatkowych.

Kto zaprojektuje i wybuduje boisko przy Strzeleckiej?

Na początku lipca miasto zamierza otworzyć oferty, które wpłyną w trwającym właśnie postępowaniu przetargowym dot. zaprojektowania i wybudowania pełnowymiarowego boiska sportowego wraz zapleczem na polanie przy ul. Strzeleckiej.

Wystartowała przebudowa w rejonie os. Dąbrowszczaków

Przypominamy kierowcom i mieszkańcom, że rozpoczęła się przebudowa układu komunikacyjnego na os. Dąbrowszczaków, łączącego ul. Grudzińskiego przez tzw. Manhattan z ul. Kwaśniewskiego. Do tej ostatniej tymczasowo nie dojedziemy, bo zamknięta jest uliczka wzdłuż żłobka.