Pobity na osiedlu nastolatek już po operacji

Date:

Brutalnie pobity przez trójkę rówieśników 14-letni Karol jest już po operacji oka. Chłopiec jednak nadal ma problemy ze wzrokiem. - Na tę chwilę ma wszystko zamazane i widzi podwójnie – wyjaśnia siostra poturbowanego na os. Czwartaków nastolatka.

- Reklama -

Wracamy do bulwersującego zdarzenia, które rozegrało się w sobotę, 2 marca na os. Czwartaków przy bloku nr 7. Tego dnia, około godziny 17:00, doszło tam do brutalnego pobicia 14-letniego Karola przez trójkę młodych sprawców. Chłopiec trafił do szpitala, gdzie stwierdzono u niego złamanie kości oczodołu z przemieszczeniem, a policja rozpoczęła poszukiwanie sprawców. Po kilku dniach, po intensywnych działaniach funkcjonariuszom ze swarzędzkiego Komisariatu Policji udało się ustalić sprawców. Okazali się nimi trzej nastolatkowie w wieku 14 i 15 lat. Nie są mieszkańcami naszej gminy. – Sprawcy zostali przesłuchani w charakterze sprawców czynu karalnego, nastolatkowie przyznali się do winy – poinformował „TS” kilka dni temu nadkomisarz Łukasz Witwicki, wiceszef swarzędzkiej policji. O losie nastoletnich sprawców ma zdecydować Sąd dla Nieletnich. Tymczasem – jak się dowiedzieliśmy – pobity Karol nadal przebywa w szpitalu. Przeszedł już operację. Niestety, nadal ma problemy ze wzrokiem. – Na tę chwilę ma wszystko zamazane i widzi podwójnie. Nie może otworzyć oka – wyjaśnia siostra poturbowanego na os. Czwartaków nastolatka. Chłopiec spędzi w szpitalu najbliższe dni. Póki co, nadal nie udało się ustalić, dlaczego trójka nastolatków tak brutalnie pobiła 14-letniego swarzędzanina.

FOTOrts

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Zawinił projektor? Akcja na os. Działyńskiego!

22 sierpnia po godzinie 22:00 strażacy ze Swarzędza interweniowali na os. Działyńskiego, gdzie według zgłoszenia miało dojść do pożaru mieszkania. Zgłoszenie okazało się fałszywe, choć w dobrej wierze.

Motocyklista w szpitalu po zderzenie z osobówką

W minioną niedzielę w Kobylnicy doszło do zderzenia motocykla i samochodu osobowego.

Ruszyła zbiórka dla dzieci zamordowanej swarzędzanki!

15 sierpnia w jednym z domów na ul. Wielkiej Rybackiej w Swarzędzu doszło do tragedii, która wstrząsnęła swarzędzką społecznością. Pani Hania, 46-letnia mieszkanka Swarzędza została zamordowana, zostawiając dwójkę dzieci. Przyjaciółki, koleżanki z pracy założyły zbiórkę na rzecz jej dzieci, które straciły - w tak okrutny sposób - swoją ukochaną Mamę.

Poszukiwana za kradzież karty bankomatowej w Swarzędzu?

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty płatniczej i dokonania nieautoryzowanych płatności. Do zdarzenia doszło 26 czerwca. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.