Spotkanie z pisarką

Date:

W poniedziałek, 9 października w Bibliotece Publicznej na os. Czwartaków 1 odbędzie się spotkanie z Marceliną Baranowską, autorką romansów i powieści obyczajowych.

- Reklama -

Biblioteka Publiczna na os. Czwartaków 1  zaprasza na spotkanie z Marceliną Baranowską, autorką odważnych romansów i mocnych powieści obyczajowych. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 9 października o godz. 18:00. Pani Marcelina pochodzi ze Swarzędza, ma na swoim koncie pięć powieści, ale nie zwalnia tempa, bo jeszcze w tym roku – jak wynika z pojawiających się zapowiedzi – ukażą się kolejne jej dzieła. Odnotujmy, że debiutem autorskim Marceliny Baranowskiej była książka „Tajemnica Gai”, opowiadająca o młodej kobiecie, która jest… fascynatką książek. Pod koniec lipca natomiast – nakładem Wydawnictwa Romantycznego – ukazała się powieść pisarki pt. „Cichy wielbiciel”, a książka „HUGO”, pierwszy tom ekscytującej serii Detektyw, została wydana w maju pod egidą wydawnictwa Sabat.

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

1 maja w Swarzędzu Józefinki z Mebloberkiem i Łobuzami!

W piątek, 1 maja przy Pływalni „Wodny Raj” odbędą się tradycyjne Józefinki. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla uczestników: Grę Miejską „Mebloberek”, Spotkanie Józefów oraz zabawę muzyczną m.in. z zespołami Łobuzy, Don Wasyl i Cygańskie Gwiazdy.

Bajkowy debiut swarzędzanki

„Bajkowa kraina szczęścia” - to tytuł debiutanckiej książki dla dzieci, autorstwa Nikoli Kamińskiej - byłej swarzędzanki, która mieszka obecnie w powiecie konińskim.

Piknik czytelniczy ponownie w Swarzędzu!

15 maja na Polanie przy ul. Strzeleckiej odbędzie się kolejna edycja Pikniku Czytelniczego.

Festiwal Ornitologiczny 3 maja w uzarzewskim Muzeum

Już w niedzielę, 3 maja, w godz. 10:30 – 16:00 Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie w Uzarzewie zaprasza dzieci, rodziny, pasjonatów ornitologii czy miłośników nauki na wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli odkryć niezwykły świat naszych skrzydlatych sąsiadów.