Swarzędzka zupa trafi do jadłodzielni

Date:

Gmina włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Walki z Marnowaniem Jedzenia. 29 września, podczas warsztatów organizowanych w Klubie Integracji Społecznej, ul. Piaski 4zostanie przygotowana zupa, która trafi do swarzędzkich jadłodzielni.

- Reklama -

Jak można włączyć się do akcji? Dostarczając organizatorom produkty nadające się do ugotowania zupy (takie, których nie sprzedaliśmy, które musielibyśmy wyrzucić, a nadal są zdatne do spożycia), podarować organizatorom ugotowaną wcześniej zupę lub po prostu przyjść do Klubu Integracji Społecznej w piątek, 29 września i przygotować pożywny posiłek wspólnie z organizatorami. Szczegóły dot. akcji i sposobu przekazania produktów spożywczych: Anna Kędziora, tel. 61 81817130, Monika Podgórniak, tel. 505912340.

Chcesz ugotować z nami „ZUPĘ DISCO”? Zapisy: tel. 618181730.

FOTOrts

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Swarzędz sypnie groszem na poznańskie rondo?

Dwa lata temu na skrzyżowaniu ul. Borówki i Żywicznej...

Nowy wiadukt gotowy w czerwcu

Budowany w ciągu DW 194 wiadukt na Ligowcu pomyślnie przeszedł testy obciążeniowe. Zakończenie inwestycji – jak podaje jej wykonawca - planowane jest na czerwiec.

Dni otwarte w Schronisku w Skałowie

Schronisko dla Zwierząt w Skałowie wspólnie z Fundacją Ewy Naworol zaprasza 9 maja na Dni Otwarte „My Nie Gryziemy". W godzinach 11:00-14:00 będzie można z bliska poznać codzienne funkcjonowanie schroniska oraz jego podopiecznych.

3,5 miliona za grunty pod tunel

Miasto zabezpieczyło w budżecie 3,5 mln zł z przeznaczeniem na wypłatę odszkodowań za nieruchomości, które przejmie pod kątem budowy tunelu w ul. Tabaki. Środki te wycofano z inwestycji, których realizacja się opóźnia: m.in. z budowy ścieżki przy ul. Strzeleckiej, czy przebudowy ulic w Gortatowie.