Atrakcje na 29. urodziny ETC Swarzędz!

Date:

Mija właśnie 29 lat od otwarcia galerii ETC Swarzędz. Z okazji jubileuszu centrum handlowe zaprasza gości w sobotę, 22 kwietnia do wspólnej urodzinowej zabawy i sentymentalnej podróży w czasie do kolorowych lat 90.

- Reklama -

ETC to jedna z pierwszych galerii handlowych w Wielkopolsce. W Swarzędzu działa już 29 lat! Z tej okazji już 22 kwietnia (sobota) centrum handlowe w godzinach 12:00 – 18:00zaprasza na wyjątkową zabawę urodzinową, której przewodnim tematem będą pełne barw lata 90. A jak dużo wiemy o ostatniej dekadzie XX wieku? ETC Swarzędz zadbało o to, by podczas urodzin goście wyruszyli w sentymentalną podróż do czasów walkmanów, dyskietek komputerowych, boysbandów i girlsbandów oraz neonowych kolorów. Wehikułem czasu, który zabierze nas w przeszłość będzie multimedialny urodzinowy quiz, w którym uczestnicy odpowiadać będą na 10 pytań związanych z historią ETC Swarzędz oraz ogólnymi zagadnieniami dotyczącymi ostatniej dekady XX wieku. Goście urodzin będą mogli obejrzeć w galerii występy taneczne swarzędzkiej szkoły Born to Dance. Dodatkową atrakcją będzie fotobudka, dzięki której będzie można przenieść się trzy dekady w przeszłość. Na urodzinową imprezę ETC Swarzędz zaprasza w sobotę, 22 kwietnia w godzinach 12:00 – 18:00.

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Tygodnik Swarzędzki ma już 35 lat!

Tak, Drodzy Państwo, „stuknęło” nam już 35 lat! Mija właśnie 35 lat od pierwszego numeru Tygodnika Swarzędzkiego, wydanego 29 sierpnia 1991 roku. Ciężko nam uwierzyć, że obchodzimy kolejny jubileusz i jesteśmy z Państwem od 1650 czwartków.

Swarzędzka Jadłodzielnia zmieniła lokalizację

Ważna informacja dla wszystkich osób korzystających ze Swarzędzkiej Jadłodzielni. Punkt, który do tej pory znajdował się na osiedlu Mielżyńskiego 3a, został przeniesiony na osiedle Tytusa Działyńskiego 1.

Uwięzieni na bagnach w Dolinie Cybiny!

W minioną sobotę strażacy z naszej gminy interweniowali w okolicach Katarzynek, gdzie pilnej pomocy potrzebowały dwie osoby oraz pies, uwięzione na terenie bagnistym. Akcja zakończyła się szczęśliwie – po 4 godzinach w trudno dostępnym terenie uwięzione kobiety i psa ewakuowano. Nikt nie odniósł obrażeń, skończyło się jedynie na strachu.

Szkoła Policealna Pascal Poznań – trwa letnia rekrutacja

Szkoła Policealna Pascal to miejsce stworzone z myślą o osobach, które chcą połączyć naukę z pracą i codziennymi obowiązkami. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, a programy nauczania skupiają się przede wszystkim na praktycznych umiejętnościach potrzebnych na rynku pracy.