Groźne zderzenie na Polnej

Date:

Do groźnej kolizji z udziałem dwóch aut osobowych doszło w środę, 30 listopada na ul. Polnej.

- Reklama -

30 listopada po godzinie 21.00 swarzędzcy strażacy zostali zadysponowani na ul. Polną, gdzie doszło do zderzenia dwóch osobówek. – Pierwsze zgłoszenie informowało o osobach poszkodowanych. Natychmiast w miejsce działań wysłano cztery zastępy straży pożarnej z jednostek OSP Swarzędz oraz JRG-3. Zadysponowano także patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego – relacjonuje Tobiasz Baranicz z OSP Swarzędz. Po przebadaniu przez ratowników osób podróżujących autami nie stwierdzono konieczności ich transportu do szpitala. Podczas akcji ratowniczej w rejonie kolizji wystąpiły utrudnienia w ruchu drogowym.

Kolizja 2 1

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Dachował na torach kolejowych w Kobylnicy!

W miniony poniedziałek w Kobylnicy samochód osobowy wypadł z drogi, ściął latarnię i po kilkukrotnym koziołkowaniu zatrzymał się na torach kolejowych. Kierujący autem 38-latek może mówić o sporym szczęściu; odniósł tylko niewielkie obrażenia. Jak ustalili policjanci – mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Zdarzenie to spowodowało spore utrudnienia w ruchu pociągów na tej linii.

Oszustwa na „paczkę kurierską” ze swarzędzkiego Urzędu!

Swarzędzki ratusz ostrzega przez oszustami, którzy dzwonią do mieszkańców Swarzędza i informują, że mają dla nich przesyłkę kurierską ze swarzędzkiego Urzędu. - To oszustwo! Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu nie wysyła do mieszkańców żadnych przesyłek kurierskich i nie zleca ich doręczania w taki sposób – podkreślają urzędnicy ze swarzędzkiego magistratu.

Swarzędzcy strażnicy ustalili sprawcę pięciu dzikich wysypisk

Swarzędzcy strażnicy miejscy ustalili sprawcę pięciu dzikich wysypisk śmieci, zlokalizowanych w naszej gminie. Delikwent został ukarany mandatami, poniósł też koszty wynajęcia kontenera oraz ekipy sprzątającej.

Drzewo zerwało linię energetyczną

W poniedziałek, 29 czerwca br. kobylniccy strażacy interweniowali w Uzarzewie, gdzie powalone drzewo zerwało linie energetyczne.