Kto zostanie szachowym królem?

Date:

12 i 13 marca rozegrane zostaną trzy turnieje szachowe. Miejscem zawodów będzie Ośrodek Kultury w Swarzędzu.

- Reklama -

Turnieje rozpoczną się w następujących terminach:

  • 12 III (sobota) juniorzy i juniorki do 18. roku życia – godz. 10:00,
  • 13 III (niedziela) dorośli – godz. 10:00,
  • 13 III (niedziela) seniorzy – godz. 15:00.

Są to turnieje dla wszystkich chętnych. Zapisy do turniejów przez stronę chessmanager.com.

Limit uczestników to 40 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wpisowe wynosi 40 zł. Płatne w dniu zawodów.  Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody.  

Portal Swarzedzki Turniej szachowy
FOTOOK

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Rzemiosło i sztuka opanują Swarzędz! Targi Rękodzieła na Rynku!

Po raz trzeci Swarzędz będzie gościł Festiwal „Od Materii do Produktu”! Już 19-20 września na Rynku pojawią się stoiska z rękodziełem, ceramiką i rzeźbą, a mieszkańcy będą mieli możliwość udziału w warsztatach, pokazach, plenerze rzeźbiarskim oraz kiermaszu unikatowych wyrobów i sprzętów.

Dzisiaj w Swarzędzu Summer Swaj Party!

Wielkimi krokami zbliża się impreza na zakończenia tegorocznego lata czyli Summer Swaj Party z muzyką klubową.

Malowanie ze św. Hubertem w uzarzewskim Muzeum

Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie zaprasza na wystawę czasową prezentującą dorobek Międzynarodowych Plenerów Malarskich „Malowanie ze św. Hubertem”. Prace można oglądać od 22 sierpnia do 10 września.

Muzyka klubowa na zakończenia lata w Swarzędzu!

Wielkimi krokami zbliża się impreza na zakończenia tegorocznego lata czyli Summer Swaj Party z muzyką klubową.