Uderzył w słup i zbiegł

Date:

W niedzielę rano na ul. Poznańskiej, kierujący samochodem marki Toyota uderzył w słup oświetleniowy, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia i poszukiwania sprawcy.

- Reklama -

W minioną niedzielę na ul. Poznańskiej w Swarzędzu, w pobliżu skrzyżowania z ul. Kirkora doszło do kolizji. – Kierujący pojazdem marki Toyota Corolla, będącym samochodem na tzw. minuty, uderzył w przydrożną, betonową latarnię po czym wg relacji świadków miał wysiąść z samochodu i uciec z miejsca zdarzenia – wyjaśnia sierż. sztab. Łukasz Kędziora z Biura Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Na miejsce zdarzenia przybyli strażacy z OSP Swarzędz oraz JRG3 z Antoninka, policja, pogotowie energetyczne. Jak się dowiedzieliśmy, trwają czynności policjantów odnośnie ustalenia kierowcy.

Portal Swarzedzki Uderzyl w slup i zbiegl 02

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

W sobotę rozpoczynają się Dni Swarzędza!

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Swarzędza. Impreza rozpocznie się w sobotę, 27 czerwca na polanie przy ul. Strzeleckiej. Podczas największej imprezy plenerowej w Swarzędzu wystąpią: Dawid Kwiatkowski, Małgorzata Ostrowska, zespół Ich Troje, Mała Lady P. oraz Carla Fernandes i DJ Brooklyn Bounce. Nie zabraknie też lokalnych wykonawców, pikniku rodzinnego i pokazu laserowego.

Zderzenie osobówek na Średzkiej

19 maja doszło do groźnego zdarzenia w Zalasewie. Na skrzyżowaniu ulic Średzkiej i Staniewskiego zderzyły się dwa auta.

Ścieżką rowerową aż do Antoninka!

Szykuje się spore udogodnienie dla rowerzystów jeżdżących w kierunku Poznania. Kończąca się na wysokości ul. Świętowidzkiej przy DK92 ścieżka rowerowa zostanie przedłużona do Antoninka.

Koniec z darmowym parkowaniem przy hali sportowej w Swarzędzu

Miasto wprowadziło właśnie opłaty za postój pojazdu na parkingu przy hali sportowej Unii. Parkując w tym miejscu powyżej 2 godzin trzeba będzie płacić 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę postoju samochodu.