Balonowy Dzień Dziecka w ETC Swarzędz

Date:

Barwna i wesoła – taka będzie najbliższa sobota w ETC Swarzędz. Centrum handlowe z okazji Dnia Dziecka przygotowało dla małych i dużych nie lada atrakcje. Balonowa wystawa i kolorowe upominki to tylko część z nich.

- Reklama -

Z okazji Dnia Dziecka w pasażu handlowym ETC pojawi się balonowa wystawa. Spektakularna sceneria będzie doskonałym tłem do pamiątkowych zdjęć. Każdy, kto w sobotę zrobi zakupy w centrum handlowym i okaże paragon na kwotę min. 100 złotych, otrzyma wyjątkowe, barwne gadżety, z okazji Dnia Dziecka. To jednak nie wszystko. W godzinach 10:00-16:00 warto zaparkować samochód w specjalnie przygotowanej strefie Before Service, zlokalizowanej nieopodal sklepu Leroy Merlin. Na zmotoryzowanych będzie tam czekał pracownik Serwisu Hyundai Szpot, który bezpłatnie sprawdzi samochody wszystkich marek. Wydarzenia w pasażu handlowym odbywać się będą w godzinach 11:00-18:00. Natomiast akcja Before Service Hyundai Szpot od 10:00 do 16:00.

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Uroczyste Absolutorium absolwentów Wielkopolskiej Akademii Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. – Akademii Nauk Stosowanych

4 lipca br. w Wielkopolskiej Akademii Społeczno – Ekonomicznej w Środzie Wlkp. – Akademii Nauk Stosowanych odbyło się uroczyste Absolutorium. W roku akademickim 2025/2026 studia ukończyło łącznie 360 studentów (studia magisterskie oraz studia licencjackie).

Bazar w Swarzędzu z kolejną wyprzedażą garażową!

Już w najbliższą niedzielę, 12 lipca - w godzinach od 9.00 do 14.00 - odbędzie się kolejna w tym roku "Gminna Eko Wyprzedaż Garażowa".

Przerwa technologiczna w Wodnym Raju

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji informuje o przerwie technologicznej na Pływalni Wodny Raj. Placówka będzie zamknięta od 20 lipca do 16 sierpnia.

94 pary małżeńskie ze Swarzędza z medalami!

Honorowymi medalami od Prezydenta RP „za długoletnie pożycie małżeńskie” odznaczono w ostatnim czasie aż 94 pary małżeńskie z naszej gminy. Szacowni Jubilaci mogą poszczycić się 50-letnim stażem małżeńskim.