Rozpylili gaz pieprzowy?

Date:

W poprzednim tygodniu swarzędzcy strażacy zostali wezwani na os. Czwartaków, gdzie w jednym z bloków był wyczuwalny zapach gazu.

- Reklama -

Strażacy z OSP Swarzędz  interweniowali – w minionym tygodniu –  os. Czwartaków.Tym razem powodem  wezwania był wyczuwalny zapach gazu na klatce schodowej, w jednym z
bloków na osiedlu. – Po przybyciu na miejsce obu zastępów okazało się, że mierniki nic nie wykazały – wyjaśnia Łukasz Brodowiak, naczelnik OSP Swarzędz. Strażacy podejrzewają, że powodem gryzącego zapachu był prawdopodobnie głupi żart – rozpylenie gazu pieprzowego. Po przewietrzeniu całej klatki, ponownym potwierdzeniu przez mierniki, że
nie ma zagrożenia, strażacy udali się do bazy.

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Ścieżką rowerową aż do Antoninka!

Szykuje się spore udogodnienie dla rowerzystów jeżdżących w kierunku Poznania. Kończąca się na wysokości ul. Świętowidzkiej przy DK92 ścieżka rowerowa zostanie przedłużona do Antoninka.

Koniec z darmowym parkowaniem przy hali sportowej w Swarzędzu

Miasto wprowadziło właśnie opłaty za postój pojazdu na parkingu przy hali sportowej Unii. Parkując w tym miejscu powyżej 2 godzin trzeba będzie płacić 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę postoju samochodu.

Paczkowo z imprezą wielkanocną i Bazarkiem

Sołtys i Rada Sołecka Paczkowa serdecznie zapraszają mieszkańców oraz gości do spędzenia miłego popołudnia w Paczkowie podczas Festynu Wielkanocnego połączonego z Bazarkiem.

3 naturalne sposoby dbania o zdrowie. Żyj sprawnie!

Troska o zdrowie nie musi oznaczać dużych nakładów finansowych czy skomplikowanych planów treningowych. Wiele działań, które realnie wpływają na lepsze samopoczucie, można wdrożyć samodzielnie i bez specjalnego sprzętu. Poniżej znajdziesz trzy proste, naturalne sposoby wspierania zdrowia, które możesz wprowadzić do swojej codzienności.