7 października otwarcie zmodernizowanego ETC

Date:

- Reklama -

Prace remontowe w Centrum Handlowym ETC weszły w fazę końcową. Uroczyste otwarcie zmodernizowanego obiektu zaplanowano na 7 października br. Tymczasem do grona najemców dołączył sklep sieci SMYK.

Modernizacja centrum Handlowego ETC Swarzędz weszła w fazę finalną. Trwa aranżacja wnętrz oraz lokali należących do najemców.  – W chwili obecnej koncentrujemy się na pracach wewnątrz budynku. Pierwszym najemcom zostały przekazane lokale i rozpoczęto ich aranżację. Wraz z Generalnym Wykonawcą pracujemy aktualnie nad wykonaniem części wspólnych, które sprawią, że ETC Swarzędz stanie się miejscem nie tylko zakupów, ale także spotkań i spędzania czasu wolnego – mówi Marcin Juszczyk, członek zarządu Grupy Capital Park. – Nasi klienci już jesienią  będą mogli przejść się zupełnie nowymi, przestronnymi pasażami, odpocząć w miejscach relaksu, przyjść z dziećmi do dedykowanej im strefy czy zjeść posiłek w zupełnie nowej, komfortowej strefie gastronomicznej – dodaje. Jak się dowiedzieliśmy zakończenie prac i uroczyste otwarcie ETC po gruntownej modernizacji zaplanowano na 7 października br. Tymczasem do grona najemców dołączają kolejni. Jednym z nich jest sklep znanej sieci Smyk, oferującej odzież oraz zabawki i akcesoria dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat. Marka zajmie lokal o powierzchni 510 mkw.   Łącznie w zmodernizowanym ETC Swarzędz na powierzchni 20 tys. mkw. znajdzie się 80 sklepów
i punktów usługowych. Najemcami centrum będą zarówno znane, sieciowe marki,  jak i lokalni przedsiębiorcy. W ETC Swarzędz po modernizacji powstanie także silny sektor usługowy oraz ciekawa i  komfortowa strefa foodcourt. Łączna powierzchnia lokali gastronomicznych w ETC Swarzędz to blisko 1150 mkw. – Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi markami, które są zainteresowane wynajmem lokalu w rozbudowanym ETC Swarzędz – podkreśla Ada Wysocka  z Biura Prasowego ETC Swarzędz.
Przypomnijmy, że swarzędzkie centrum handlowe przy Poznańskiej jest jednym  z najstarszych obiektów handlowych tego typu w Wielkopolsce.

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Uroczyste Absolutorium absolwentów Wielkopolskiej Akademii Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. – Akademii Nauk Stosowanych

4 lipca br. w Wielkopolskiej Akademii Społeczno – Ekonomicznej w Środzie Wlkp. – Akademii Nauk Stosowanych odbyło się uroczyste Absolutorium. W roku akademickim 2025/2026 studia ukończyło łącznie 360 studentów (studia magisterskie oraz studia licencjackie).

Bazar w Swarzędzu z kolejną wyprzedażą garażową!

Już w najbliższą niedzielę, 12 lipca - w godzinach od 9.00 do 14.00 - odbędzie się kolejna w tym roku "Gminna Eko Wyprzedaż Garażowa".

Przerwa technologiczna w Wodnym Raju

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji informuje o przerwie technologicznej na Pływalni Wodny Raj. Placówka będzie zamknięta od 20 lipca do 16 sierpnia.

94 pary małżeńskie ze Swarzędza z medalami!

Honorowymi medalami od Prezydenta RP „za długoletnie pożycie małżeńskie” odznaczono w ostatnim czasie aż 94 pary małżeńskie z naszej gminy. Szacowni Jubilaci mogą poszczycić się 50-letnim stażem małżeńskim.