Pobiegną dla Was

Date:

Jubileuszowy, X Bieg Integracyjny „Biegnę dla Was” odbędzie się 18 czerwca br. na boisku Szkoły Podstawowej nr 4, na oś. Kościuszkowców. Zapraszamy!

- Reklama -

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Brzechwy, Fundacja Dzieciaki Czwórki oraz Rada Rodziców SP4 serdecznie zapraszają na X Bieg Integracyjny „Biegnę dla Was”, który odbędzie się 18 czerwca o godz. 12.00 na boisku SP4. Po biegu, w godz. 12.00-15.00 czeka na Państwa festyn rodzinny z licznymi atrakcjami.Cegiełki 10 zł do nabycia w sekretariacie SP4 lub w sali 1a SP4.

FOTOrts

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Swarzędzki „Maciuś” zaprasza na Drzwi Otwarte

Żłobek Miejski „Maciuś” z siedzibą przy os. Czwartaków 9 w Swarzędzu zaprasza na drzwi otwarte, które odbędą się 7 lutego w godzinach 10:00-12:00.

Ruszyły zapisy na półkolonie

27 stycznia ruszyły zapisy na półkolonie zimowe, organizowane przez Ośrodek Kultury w Swarzędzu dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

Swarzędzcy biegacze też wsparli WOŚP!

Kwotę ponad 25 tys. zł zebrano podczas XI Swarzędzkiego Biegu WOŚP, w którym 5-kilometrowy odcinek pokonało kilkuset biegaczy. Odbył się także marsz nordic walking i biegi dziecięce.

Kujawa ze srebrem Mistrzostw Polski!

Zdobyciem srebrnego medalu rozpoczął nowy sezon sportowy swarzędzki kanadyjkarz, Piotr Kujawa.