Niespodzianki na Dzień Dziecka

Date:

- Reklama -

Któż z nas, dorosłych, nie chciałby choć na jeden dzień zamienić się ze swoją pociechą szczególnie w Dzień Dziecka. Choć przez parę godzin skorzystać z tych wszystkich atrakcji, które w ten wyjątkowy dzień są zorganizowane dla najmłodszych.

Moc rozrywki przygotowano dla maluchów przy scenie nad jeziorem (koło pływalni Wodny Raj). Nadmuchiwana zjeżdżalnia, kolejka i trampolina, choć trzeba było wystać swoje w kolejce, można było poszaleć całkowicie za darmo. Nadmiar energii smyki mogły wyładować podczas zajęć Zumby, piłkarskich czy tenisowych. Wraz z opiekunami udały się także na wycieczkę rowerową do Muzeum Przyrodniczo-Łowieckiego w Uzarzewie. Chętnych nie brakowało do udziału w konkursach, na każdego uczestnika czekały miłe niespodzianki. Jeśli po takiej dawce ruchu szkraby zgłodniały czekały na nich stanowiska gastronomiczne. Na scenie przed maluchami wystąpiły sekcje wokalne i taneczne ze swarzędzkiego Ośrodka Kultury oraz grupa baletowa. Milusińscy mogli spotkać się również z postaciami z bajek, obejrzeć teatrzyk plenerowy i pokaz iluzji Brozi Magic Show. Podczas festynu miały miejsce licytacje oraz zbiórka, nie zabrakło ludzi o wielkich sercach, którzy nie szczędzili grosza by wspomóc leczenie 6-letniej Nikoli Kubiak, która dzielnie walczy z nowotworem.

ARP  

{gallery}06.06.2014{/gallery}

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Ścieżką rowerową aż do Antoninka!

Szykuje się spore udogodnienie dla rowerzystów jeżdżących w kierunku Poznania. Kończąca się na wysokości ul. Świętowidzkiej przy DK92 ścieżka rowerowa zostanie przedłużona do Antoninka.

Koniec z darmowym parkowaniem przy hali sportowej w Swarzędzu

Miasto wprowadziło właśnie opłaty za postój pojazdu na parkingu przy hali sportowej Unii. Parkując w tym miejscu powyżej 2 godzin trzeba będzie płacić 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę postoju samochodu.

Paczkowo z imprezą wielkanocną i Bazarkiem

Sołtys i Rada Sołecka Paczkowa serdecznie zapraszają mieszkańców oraz gości do spędzenia miłego popołudnia w Paczkowie podczas Festynu Wielkanocnego połączonego z Bazarkiem.

3 naturalne sposoby dbania o zdrowie. Żyj sprawnie!

Troska o zdrowie nie musi oznaczać dużych nakładów finansowych czy skomplikowanych planów treningowych. Wiele działań, które realnie wpływają na lepsze samopoczucie, można wdrożyć samodzielnie i bez specjalnego sprzętu. Poniżej znajdziesz trzy proste, naturalne sposoby wspierania zdrowia, które możesz wprowadzić do swojej codzienności.