Kto ukradł paliwo w ze stacji?

Date:

Policjanci ze swarzędzkiego Komisariatu poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież paliwa ze stacji w Jasinie. Do zdarzenia doszło 26 września.

- Reklama -

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu poszukują sprawcy kradzieży paliwa o łącznej wartości blisko tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 26 września na stacji benzynowej przy ul. Poznańskiej w  Jasinie. – Podejrzewany podjechał pod dystrybutor srebrnym Oplem, zatankował paliwo i odjechał nie płacąc za nie – wyjaśnia sierż.szt. Łukasz Paterski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Swarzędzu pod numerem telefonu: 47 77 148 22 lub 47 77 148 00.

paliwo 2

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Mustang rozbity na drzewie podczas jazdy próbnej

22-letni mężczyzna – mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i cofniętych uprawnień – zakończył swoją jazdę testową nowiutkim, sportowym Fordem Mustangiem na przydrożnym drzewie. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Kościół w Wierzenicy już bez policyjnej ochrony?

Przez blisko dwa tygodnie kościół w Wierzenicy był strzeżony przez policyjny radiowóz. Zarówno Policja, jak i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nadal lakonicznie informują o przyczynach ochrony, nieoficjalnie jednak jest mowa o zagrożeniach i groźbach podpalenia zabytkowej świątyni. To najstarszy zabytek w naszej gminie i jeden z najstarszych kościołów drewnianych w Wielkopolsce.

Ponad 78 tys. kilometrów służby

Ponad 1850 interwencji odnotowała w 2025 r. w swoich notesach swarzędzka Straż Miejska, przejeżdżając w tym czasie ponad 78 tys. km, czyli o ponad 6 tys. więcej niż rok wcześniej.

Ogień obok stacji paliw

W czwartek, 16 kwietnia po godzinie 16 kobylniccy strażacy zostali zadysponowani do pożaru trawy w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw w Mechowie.