Punto uderzyło w triathlonistę

Date:

W sobotę na trasie triathlonu - przebiegającego przez nasze miasto - doszło do wypadku. Kierowca samochodu Fiat Punto - na skrzyżowaniu ulicy Tabaki i Poznańskiej - wjechał na trasę triathlonistów i potrącił jednego z uczestników. Mężczyzna trafił do szpitala.

- Reklama -

W sobotę w Swarzędzu, podczas imprezy triathlonowej JBL Super League Triathlon Poznańdoszło do wypadku. Około 13.00, na skrzyżowaniu ulic A.Tabaki i Poznańskiej, w miejscu, gdzie znajduje się jedna ze śluz – przez którą kierowcy mogą przekroczyć DK nr 92 – kierujący Fiatem Punto potrącił triathlonistę. – Kierowca Fiata  zignorował i ominął policjanta, który zabezpieczał to miejsce i wjechał na trasę triatholonistów potrącając jednego z zawodników – informuje  mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Mężczyzna trafił do szpitala. Kierowcy Fiata Punto zatrzymano prawo jazdy.

W niedzielę, drugi dzień zmagań triathlonistów.  Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 92 potrwają od godziny 7.00 do 15.00. Apelujemy do kierowców o ostrożność.

Portal Swarzedzki wypadek triathlon 02

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Było zagrożenie na stacji paliw w Swarzędzu! W aucie znaleziono dziwne urządzenie!

Podczas środowej akcji służb na stacji paliw w Swarzędzu nie znaleziono ładunku wybuchowego – informuje mł. inspektor Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. W aucie odkryto jednak dziwne urządzenie, które stwarzało realne zagrożenie. Ewakuacja pracowników, wstrzymanie ruchu pojazdów i pociągów było uzasadnione – podkreśla rzecznik.

Bomba na stacji paliw w Swarzędzu?!

Do niepokojącego zdarzenia doszło w minioną środę po południu na stacji paliw BP przy ul. Poznańskiej w Swarzędzu. Wszystko przez podejrzane kable wystające z auta, które zaparkowało na stacji. Na miejscu pojawili się pirotechnicy, a teren wokół stacji został zablokowany.

Dachował na torach kolejowych w Kobylnicy!

W miniony poniedziałek w Kobylnicy samochód osobowy wypadł z drogi, ściął latarnię i po kilkukrotnym koziołkowaniu zatrzymał się na torach kolejowych. Kierujący autem 38-latek może mówić o sporym szczęściu; odniósł tylko niewielkie obrażenia. Jak ustalili policjanci – mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Zdarzenie to spowodowało spore utrudnienia w ruchu pociągów na tej linii.

Oszustwa na „paczkę kurierską” ze swarzędzkiego Urzędu!

Swarzędzki ratusz ostrzega przez oszustami, którzy dzwonią do mieszkańców Swarzędza i informują, że mają dla nich przesyłkę kurierską ze swarzędzkiego Urzędu. - To oszustwo! Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu nie wysyła do mieszkańców żadnych przesyłek kurierskich i nie zleca ich doręczania w taki sposób – podkreślają urzędnicy ze swarzędzkiego magistratu.