Uderzył w mur na Warzywnej

Date:

Do groźnego zdarzenia na drodze doszło - przed świętami Bożego Narodzenia - na ul. Warzywnej. Kierujący samochodem mężczyzna doznał ataku padaczki i uderzył w ogrodzenie.

- Reklama -

18 grudnia doszło do groźnej sytuacji drogowej na ul. Warzywnej  – Prowadzący auto mężczyzna dostał ataku padaczki, co spowodowało utratę przez niego panowania nad autem, a następnie wjechanie w ogrodzenie posesji – informuje Tobiasz Baranicz z OSP Swarzędz. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali wysłani strażacy z OSP Swarzędz oraz jednostka z Antoninka.  Zadysponowano także patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. – Medycy po przebadaniu mężczyzny nie stwierdzili potrzeby zabrania go do szpitala – dodaje przedstawiciel swarzędzkich strażaków. Akcja ratownicza zakończyła się po niecałej godzinie.

Uderzyl wogrodzenie 2

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

To jednak nie czad

W minionym tygodniu kobylniccy strażacy zostali zadysponowani do Gruszczyna, gdzie zachodziła obawa, że w jednym z domów ulatnia się czad.

Swarzędzcy strażacy z nowymi władzami

Swarzędzcy druhowie dokonali wyboru władz na kolejną kadencję. Nowym prezesem swarzędzkiej OSP został Kamil Adamski, a naczelnikiem strażaków – ponownie - Robert Walkowiak.

Groźnie na krajówce

Do groźnego wypadku z udziałem osobówek doszło w czwartek, 22 stycznia na trasie krajowej nr 92 w Jasinie. W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna i z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Ewakuacja w Gruszczynie!

W niedzielę, 18 stycznia kobylniccy strażacy interweniowali na tzw. os. Muzyków w Gruszczynie, gdzie w budynku wielorodzinnym ulatniał się gaz. Sześć osób ewakuowało się na zewnątrz przed przyjazdem służb.