Pewne zwycięstwo w Trzemesznie!

Date:

Po wyjątkowo nieudanym meczu z Lechią Kostrzyn, Meblorze wybrali się do Trzemeszna, by tam udowodnić, że ostatni wynik był jedynie wypadkiem przy pracy, a przedsezonowe zapewnienia o walce o awans do IV ligi są aktualne.

- Reklama -

Strzelanie w Trzemesznie rozpoczął Kacper Vogel, który w 15. minucie wyprowadził Meblorzy na prowadzenie. Przeciwnicy szybko doprowadzili do wyrównania za sprawą rzutu karnego. Było to jednak ostatnie trafienie gospodarzy. Swarzędzanie budowali swoją przewagę na boisku, co przełożyło się na kolejne bramki. Jeszcze przed przerwą Gracjan Pachelski dał ponowne prowadzenie Meblorzom. W drugiej połowie przewaga swarzędzan rosła, co udokumentowali kolejnymi golami. Najpierw dalekie wyjście bramkarza wykorzystał Patryk Niemczyk, który przelobował golkipera strzałem z połowy boiska, a wynik w doliczonym czasie ustalił Gracjan Pachelski.

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Meblorz Swarzędz po raz kolejny charytatywnie

Klub Meblorz Swarzędz organizuje w sobotę, 13 grudnia IV Turniej Piłkarski – Memoriał Artura Olejniczaka. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na odbudowę spalonej we wrześniu stolarni w Zalasewie.

Damian Ludwiczak nowym trenerem Unii Swarzędz!

Znamy nazwisko nowego szkoleniowca Unii Swarzędz. To Damian Ludwiczak, który jako zawodnik reprezentował Wartę Poznań i Unię Swarzędz; był też trenerem Meblorza Swarzędz.

W Unii Swarzędz znowu wymiana trenera!

Po zaledwie czterech spotkaniach i zdobyciu jednego punktu, Unia Swarzędz chce ponownie zmienić trenera. - Zakończyliśmy współpracę z trenerem Grzegorzem Dziubką za porozumieniem stron – podkreślają działacze Unii Swarzędz w oficjalnym komunikacie klubu. Nazwisko nowego szkoleniowca Unitów nie jest na razie znane.

Derby gminy w Pucharze!

Unia Swarzędz i Piast Kobylnica poznały swoich rywali w 1/16 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Szykują się nam derby gminy!