Kto chce się nauczyć grać w boule?

Date:

W zalasewskim Active Parku znajdują się dwa bulodromy. Niestety, większość odwiedzających to miejsce nie zna zasad gry. To chciałby zmienić pan Jacek, który organizuje 25 czerwca Amatorski Turniej Gry w Boule.

- Reklama -

25 czerwca w Zalasewie w Active Parku chciałbym zorganizować mały amatorski turniej w petanque (boule). Są tam dwa bulodromy oraz dogodne do grania ścieżki spacerowe.Zależy mi na popularyzacji tej gry; nie potrzeba specjalnych umiejętności, ani doświadczenia. Gra jest banalnie prosta, ale bardzo interesująca i wciągająca – wyjaśnia inicjator turnieju. A w najbliższą sobotę, 11 czerwca zaprasza chętnych na wspólny trening do Active Parku w godz. 14:00-16:00. – Postaram się wytłumaczyć zasady gry, żeby osoby zainteresowane startem w turnieju 25.06 wiedziały o co chodzi i nie bały się wziąć w nim udziału – dodaje. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

Ciężarówka w Zalasewie uszkodziła dwa budynki!

Do bardzo groźnej kolizji doszło 26 stycznia w nocy na ul. Kórnickiej, gdzie samochód ciężarowy z naczepą wpadł w poślizg i uszkodził dwa budynki, taranując dodatkowo zaparkowane obok auto i znak drogowy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Swarzędzcy biegacze też wsparli WOŚP!

Kwotę ponad 25 tys. zł zebrano podczas XI Swarzędzkiego Biegu WOŚP, w którym 5-kilometrowy odcinek pokonało kilkuset biegaczy. Odbył się także marsz nordic walking i biegi dziecięce.

Kujawa ze srebrem Mistrzostw Polski!

Zdobyciem srebrnego medalu rozpoczął nowy sezon sportowy swarzędzki kanadyjkarz, Piotr Kujawa.

Nie ma już miejsc w Swarzędzkim Biegu WOŚP!

W ciągu zaledwie kilku dni, wszystkie miejsca w XI Swarzędzkim Biegu WOŚP - który 25 stycznia wystartuje w Swarzędzu - zostały zajęte.