Po zderzeniu wypadł z drogi

Date:

W miniony wtorek rano, na drodze wojewódzkiej przy zjeździe na Uzarzewo doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

- Reklama -

We wtorek, 2 listopada kilkanaście minut po godzinie 7:00 rano na drodze wojewódzkiej nr 194, na wysokości zjazdu do Uzarzewa doszło do wypadku. – Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, z których jeden wypadł z drogi. Samochodami podróżowali sami kierowcy; jeden z nich wymagał pomocy medycznej – wyjaśnia Tomasz Tomaszewski, naczelnik OSP Kobylnica. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do udzielania pomocy przedmedycznej poszkodowanemu kierowcy. – Poszkodowany został przekazany przybyłym na miejsce ratownikom medycznym i z obrażeniami ciała – niezagrażającymi życiu – został przetransportowany do szpitala – informuje szef kobylnickich strażaków. Przyczyny wypadku bada policja.

Portal Swarzedzki zderzenie Uzarzewo 02
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Udostępnij na

- Reklama -

Popularne

Aktualny numer

- Reklama -

W Uzarzewie o świętach

Muzeum Przyrodniczo – Łowieckie w Uzarzewie zaprasza na Świąteczne Spotkania Rodzinne pt. „Szopka Bożonarodzeniowa”, które odbędą się w dniach 12-13 grudnia.

W Uzarzewie porozmawiają o Szopce Bożonarodzeniowej!

Muzeum Przyrodniczo – Łowieckie w Uzarzewie zaprasza na Świąteczne Spotkania Rodzinne pt. „Szopka Bożonarodzeniowa”, które odbędą się w dniach 13-13 grudnia br. w godz. 10.30 i 12.30. Koszt bilety rodzinnego (max 4 osoby) to 60 zł.

Paka od swarzędzkiego strażaka dla dzieci w szpitalach!

Swarzędzcy strażacy organizują zbiórkę zabawek dla dzieci i młodzieży, którzy podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pozostaną w szpitalach.

Obywatel Ukrainy deportowany po kolizji w Uzarzewie!

61-letni obywatel Ukrainy został deportowany po zdarzeniu drogowym, do którego doprowadził w Uzarzewie. Mężczyzna prowadził auto w stanie nietrzeźwości. Okazało się, że to nie pierwsza „kolizja” z polskim prawem Ukraińca. Miesiąc temu również został on zatrzymany przez policjantów za jazdę w stanie nietrzeźwości.