Wczoraj : Leona Ireneusza
Dziś : Piotra Pawla
Pojutrze : Haliny Mariana

„Wielkogabaryty” wyjechały z osiedli. Na jak długo?

ZM GOAP skontrolował i uporządkował 45 osiedlowych altan śmieciowych w Swarzędzu, gdzie spółdzielcy w ostatnim czasie nagromadzili sporo odpadów wielkogabarytowych. Poinformował jednocześnie, że mieszkańcy osiedli niedostatecznie segregują odpady, bo wśród wielkogabarytów składowane są także śmieci budowlane oraz zużyty sprzęt RTV i AGD. A z tymi porządek powinien zrobić zarządca terenu, czyli Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Międzynarodowe zmagania Swarka

Od 17 do 19 czerwca drużyna dziewcząt Swarka Swarzędz wzięła udział XVI Międzynarodowym Memoriale im. Andrzeja Pieścickiego w Środzie Wielkopolskiej. Jest to turniej, na który od lat przyjeżdżają drużyny z całej Polski oraz z zagranicy. W tegorocznej edycji rozgrywki podzielone zostały na dwie kategorie: młodzików (rocznik 2002) oraz dzieci (2004).

Wnioski o 500 zł. tylko do końca czerwca

Przypominamy, że wniosek o wypłatę pieniędzy od początku obowiązywania programu 500+ można składać tylko do końca czerwca. Dokumenty złożone po pierwszym lipca będą rozpatrywane już tylko dla wypłat od lipca, spóźnialskim zatem przepadną pieniądze za kwiecień, maj i czerwiec.

  • „Wielkogabaryty” wyjechały z osiedli. Na jak długo?

    wtorek, 28, czerwiec 2016 20:15
  • Międzynarodowe zmagania Swarka

    wtorek, 28, czerwiec 2016 20:13
  • Wnioski o 500 zł. tylko do końca czerwca

    poniedziałek, 27, czerwiec 2016 19:10