Wczoraj : Pawla Walerii
Dziś : Rity Donaty
Pojutrze : Jozefa Jeremiasza

Dwie zlewnie na start

Mieszkańcy ulic położonych w rejonie zlewni ul. Grudzińskiego w Swarzędzu oraz zlewni ul. Wiejskiej w Jasinie mogą rozpocząć zrzut ścieków do nowo wybudowanej kanalizacji – poinformował przed kilkoma dniami Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka”.

Pat na Ligowcu?

Trwają ustalenia związane z wyprowadzką Aeroklubu Poznańskiego ze swarzędzkiego Ligowca, a także te dotyczące zagospodarowania terenu po lotnisku. Jak na razie jednak o porozumienie nie jest łatwo.

Przeżyli wspólnie 60 lat!

W minionym tygodniu mieszkańcy Swarzędza, Urszula i Antoni Ignaczewscyobchodzili wspaniałą, diamentową rocznicę ślubu. Małżonkowie mogą pochwalić się 60 – letnim stażem małżeńskim.

  • Dwie zlewnie na start

    wtorek, 26, kwiecień 2016 16:49
  • Pat na Ligowcu?

    wtorek, 26, kwiecień 2016 16:45
  • Przeżyli wspólnie 60 lat!

    poniedziałek, 25, kwiecień 2016 19:01
poniedziałek, 05 listopad 2012 08:41

Samobójstwo w Uzarzewie

 

Kolejna ludzka tragedia. Swarzędzka policja odnotowała - kolejne już w tym roku - samobójstwo w naszej gminie. Na swoje życie targnął się mieszkaniec Uzarzewa.

Funkcjonariusze swarzędzkiej policji odnotowali w minionym tygodniu kolejne tragiczne zdarzenie. 27 października br. policja otrzymała zawiadomienie o znalezieniu zwłok pięćdziesięciokilkuletniego mężczyzny w jednym ze swarzędzkich sołectw. Wezwany lekarz stwierdził zgon. Na miejsce tragedii przybył policyjny technik kryminalistyki. – Mężczyzna odebrał sobie życie przez powieszenie. Technik policyjny wykluczył udział osób trzecich. Zwłoki - decyzją prokuratora - przewieziono do ZMS Poznań – wyjaśnia Karol Łuszczek ze swarzędzkiego Komisariatu.

Statystyki swarzędzkiej policji biją na alarm. To już kolejne tak tragiczne zdarzenie w tym roku w naszej gminie. - Liczba samobójstw w tym roku jest większa niż w latach poprzednich – dodaje Karol Łuszczek.

kt

 

Skomentuj

Upewnij się że pola z (*) są wypełnione