Wczoraj : Patrycji Wyszomira
Dziś : Beaty Jana
Pojutrze : Izabeli

Przez trzy dni Kwaśniewskiego zamknięta dla autobusów

Jak informuje swarzędzki magistrat - w związku z układaniem wierzchniej warstwy asfaltu na ul. Kwaśniewskiego - w dniach 29-31 sierpnia w godzinach 08:00 - 18:00  autobusy linii 401, 412, 484, 492, 493 i 499 nie będą mogły kursować swoją stałą trasą.

Karambol na krajówce, dwie osoby ranne

Dwie osoby ranne to bilans wypadku drogowego na drodze krajowej nr 92, do którego doszło w miniony czwartek, około godz. 14.00. Na wysokości marketu Leroy Merlin zderzyły się trzy samochody osobowe.

W sobotę Dożynki Gminne w Gortatowie

Zapraszamy na DożynkiGminne, które odbędą się 27 sierpnia (sobota) w Gortatowie, plac przy Świetlicy Wiejskiej ul. Dożynkowa, w godz. 15:00 - 02:00. Wystąpi m.in. Michał Gielniak i zespół TOP One.

  • Przez trzy dni Kwaśniewskiego zamknięta dla autobusów

    piątek, 26, sierpień 2016 20:23
  • Karambol na krajówce, dwie osoby ranne

    czwartek, 25, sierpień 2016 19:20
  • W sobotę Dożynki Gminne w Gortatowie

    czwartek, 25, sierpień 2016 19:14
poniedziałek, 05 listopad 2012 08:41

Samobójstwo w Uzarzewie

 

Kolejna ludzka tragedia. Swarzędzka policja odnotowała - kolejne już w tym roku - samobójstwo w naszej gminie. Na swoje życie targnął się mieszkaniec Uzarzewa.

Funkcjonariusze swarzędzkiej policji odnotowali w minionym tygodniu kolejne tragiczne zdarzenie. 27 października br. policja otrzymała zawiadomienie o znalezieniu zwłok pięćdziesięciokilkuletniego mężczyzny w jednym ze swarzędzkich sołectw. Wezwany lekarz stwierdził zgon. Na miejsce tragedii przybył policyjny technik kryminalistyki. – Mężczyzna odebrał sobie życie przez powieszenie. Technik policyjny wykluczył udział osób trzecich. Zwłoki - decyzją prokuratora - przewieziono do ZMS Poznań – wyjaśnia Karol Łuszczek ze swarzędzkiego Komisariatu.

Statystyki swarzędzkiej policji biją na alarm. To już kolejne tak tragiczne zdarzenie w tym roku w naszej gminie. - Liczba samobójstw w tym roku jest większa niż w latach poprzednich – dodaje Karol Łuszczek.

kt

 

Skomentuj

Upewnij się że pola z (*) są wypełnione