sobota, 01 czerwiec 2019 08:07

Będą utrudnienia w centrum

Będą utrudnienia w centrum Fot. M. Szymczak

W najbliższą niedzielę,  2 czerwca kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość. Ze względu na odbywający się w naszym mieście 8. Bieg 10km Szpot Swarzędz, w centrum czekają nas objazdy i utrudnienia w ruchu.

W najbliższą niedzielę wystartuje – po raz pierwszy w Swarzędzu - Bieg Rodzinny na dystansie 1200 m (o godz. 10.00), następnie Bieg Vipów (10.30), a o godzinie 11.00 na ul. Cieszkowskiego rozpocznie się 8. Bieg 10 km Szpot Swarzędz. Meta znajdować się będzie na stadionie miejskim przy ul. św. Marcina.

Będą utrudnienia w centrum

Kierowcy muszą się zatem liczyć z utrudnieniami w centrum Swarzędza, które potrwają – w zależności od rejonu w godzinach od 9.00 do 11.30, lub od 10.30 do 12.30.

- Ulica Cieszkowskiego i Wrzesińska do Rynku będą zamknięte dla ruchu kołowego w godz. od 9:00 do 11:30, natomiast  ul. Piaski, Dworcowa, Kościuszki, Wiadukt Polna, Średzka, Tysiąclecia, Rondo Raczyńskiego, Geremka,  Przybylskiego, Armii Poznań, Kupiecka, Graniczna, Staniewskiego będą zamknięte dla ruchu w godzinach 10.30 do 12.30  - informują organizatorzy.

Śluzy pomogą?

Na czas utrudnień komunikacyjnych będą jednak dostępne tzw. śluzy komunikacyjne. Na odcinku ulicy Kupieckiej, od skrzyżowania z ulicą Armii Poznań do skrzyżowania z ulicą Graniczną będzie umożliwiony dojazd do kościoła na zasadach śluzy z ruchem kierowanym przez policję. Skrzyżowanie ul. Granicznej i Tysiąclecia (rondo) będzie pełniło funkcję tzw. śluzy, umożliwiającej ewentualny przejazd przez skrzyżowanie mieszkańcom. Śluza znajdować się będzie również na skrzyżowaniu ulicy Wrzesińskiej i Kórnickiej.

Trasa Biegu:

Start: Ul. Cieszkowskiego – Wrzesińska -  Piaski – Dworcowa -  Kościuszki – Polna -Średzka – Tysiąclecia - Przybylskiego - Armii Poznań – Kupiecka – Graniczna – Staniewskiego – Średzka – Polna – Kościuszki -  Dworcowa – Piaski – Strzelecka – Stadion Miejski ul. św. Marcina –meta

 Kk, umig

 mapka

Fot.  Śluzy komunikacyjne  znajdą się  na skrzyżowaniu ul. Granicznej i Tysiąclecia, na ulicy Wrzesińskiej i Kórnickiej oraz na odcinku ulicy Kupieckiej.

 

 

Skomentuj

Okladka-24_2009.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły