sobota, 01 grudzień 2018 13:10

Brutalny atak w centrum handlowym

fot. Dwaj nietrzeźwi mężczyźni brutalnie pobili - w centrum handlowym Agrobex - mężczyznę, który zwrócił uwagę, by nie załatwiali potrzeb fizjologicznych na ścianę budynku. fot. Dwaj nietrzeźwi mężczyźni brutalnie pobili - w centrum handlowym Agrobex - mężczyznę, który zwrócił uwagę, by nie załatwiali potrzeb fizjologicznych na ścianę budynku.

Dwaj nietrzeźwi mężczyźni brutalnie pobili - w centrum handlowym Agrobex - mężczyznę, który zwrócił im uwagę, by nie załatwiali potrzeb fizjologicznych na ścianę budynku. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Sprawcy pobicia zostali zatrzymani.

Do brutalnego pobicia doszło kilkanaście dni temu, w godzinach wieczornych w centrum Handlowym Agrobex. Dwaj młodzi mężczyźni - będący pod wpływem alkoholu - załatwiali potrzeby fizjologiczne na ścianę budynku pawilonu handlowego. Przechodzący obok mężczyzna zwrócił im uwagę, żeby udali się do darmowej toalety, która jest  w budynku, po czym poszedł na zakupy. Mężczyźni zaczaili się na niego i brutalnie zaatakowali, gdy wychodził z zakupów. – Sprawcy przewrócili swoją ofiarę  na ziemię, kopali po całym ciele, zadawali ciosy pięściami -  relacjonuje komisarz Piotr Borowiak, zastępca komendanta Policji w Swarzędzu.  Świadkowie  zdarzenia  natychmiast powiadomili policję i po kilku minutach na miejscu pojawili się funkcjonariusze kryminalni, którzy dokonali zatrzymania napastników. - Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Poznania: 20 – latek i 30 - latek. Jeden był wielokrotnie karany.  Podczas zatrzymania obaj mężczyźni byli agresywni również w stosunku do policjantów i konieczne było ich obezwładnienie oraz zastosowanie kajdanek.  – wyjaśnia kom. Borowiak.   Ofierze napaści udzielono natychmiast pierwszej pomocy, jednak  obrażenia twarzy i ciała, m.in. złamany nos i pęknięta kość twarzoczaszki były na tyle poważne, że pobitego mężczyznę  przewieziono do szpitala, gdzie przeszedł operację laryngologiczną. Po wytrzeźwieniu obaj sprawcy zostali doprowadzeni do Prokuratury  Rejonowej Poznań Wilda, gdzie przyznali się do popełnionego czynu. - Nie potrafili jednak wyjaśnić dlaczego w taki sposób zareagowali na zwrócenie uwagi – dodaje wiceszef swarzędzkiego Komisariatu.  Prokurator zastosował  wobec obu dozór policyjny 5 razy w tygodniu. Mężczyznom grozi od 3 do 8 lat więzienia.

kk

Brutalny atak 2foto

Skomentuj

Okladka-17_2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły