niedziela, 28 styczeń 2018 09:53

Napadł na sklep

fot. Nieznany sprawca napadł na sklep przy ul. Tysiąclecia w Swarzędz. Mężczyzna trzymając w dłoni rozbitą butelką (tzw. tulipan) zażądał od przerażonej sprzedawczyni pieniędzy z kasy. fot. Nieznany sprawca napadł na sklep przy ul. Tysiąclecia w Swarzędz. Mężczyzna trzymając w dłoni rozbitą butelką (tzw. tulipan) zażądał od przerażonej sprzedawczyni pieniędzy z kasy.

Nieznany sprawca napadł na sklep przy ul. Tysiąclecia w Swarzędzu. Mężczyzna trzymając w dłoni rozbitą butelką zażądał od przerażonej sprzedawczyni pieniędzy z kasy. Po splądrowaniu sklepu uciekł.

Do niebezpiecznego zdarzenia i napadu na sklep doszło w poprzednim tygodniu na swarzędzkim Zatorzu. Jak się dowiedzieliśmy, w środę wieczorem do sklepu znanej sieci „Żabka” wszedł mężczyzna z zakrytą – szalem - twarzą.  Z rozbitą butelką w dłoni (tzw. "tulipanem") groził ekspedientce, żądając od przestraszonej kobiety wydania pieniędzy z kasy. - Kiedy przerażona ekspedientka wydała pieniądze, napastnik splądrował jeszcze zaplecze sklepu i uciekł w nieznanym kierunku – wyjaśnia komisarz Piotr Borowiak, zastępca komendanta Komisariatu Policji w Swarzędzu.  Niezwłocznie po zawiadomieniu o napadzie na miejsce zdarzenia przy ul. Tysiąclecia przybyli funkcjonariusze swarzędzkiego pionu kryminalnego wraz z technikiem kryminalnym oraz psem tropiącym. Czy sprawcę  napadu udało się ustalić? Policja na razie nie chce zdradzać  szczegółów śledztwa. – Prowadzimy czynności operacyjne i procesowe. Z uwagi na dobro sprawy nie możemy jednak informować i przekazywać szczegółów śledztwa. – dodaje wiceszef swarzędzkich stróży prawa.

kk

Skomentuj

Okladka-24_2009.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły