czwartek, 11 styczeń 2018 21:17

Znaleziono zwłoki kobiety

W mieszkaniu przy ul. Piaski odkryto -  w miniony wtorek – ciało 67 – letniej kobiety. Jak się okazało, zmarła  z przyczyn naturalnych. W mieszkaniu przy ul. Piaski odkryto - w miniony wtorek – ciało 67 – letniej kobiety. Jak się okazało, zmarła z przyczyn naturalnych.

Ciało 67 – letniej kobiety odkryto – na początku stycznia -  w jej mieszkaniu przy ul. Piaski. Śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. - Wykluczamy udział osób trzecich w tym zdarzeniu – wyjaśnia wiceszef swarzędzkiej policji kom. Piotr Borowiak.

We wtorek, 2 stycznia br. w jednym z mieszkań przy ul. Piaski w Swarzędzu znaleziono zwłoki kobiety. – Policja i straż pożarna zostały we wtorek rano zaalarmowane przez  rodzinę 67 – latki,  z którą nie  można było nawiązać kontaktu. Niepokój był tym bardziej uzasadniony, że kobieta od dłuższego już czasu chorowała i po namowach zgodziła się po świętach udać do lekarza – wyjaśnia kom. Piotr Borowiak, zastępca komendanta policji w Swarzędzu. Niestety, córka 67 – latki, która przyjechała by zabrać matkę do lekarza, nie mogła wejść do mieszkania. Starsza pani nie reagowała i nie otwierała drzwi.   Strażacy weszli zatem do mieszkania przez okno. – Niestety, przypuszczenia okazały się trafne. Kobieta już nie żyła. Jej zwłoki znaleziono w łóżku.  – relacjonuje kom. Borowiak. Na miejsce tragicznego zdarzenia przybył prokurator i technik kryminalistyki. Wstępne oględziny miejsca zdarzenia i zwłok wykluczyły udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu. – Wszystko wskazuje na to, że kobieta zmarła z przyczyn naturalnych – dodaje wiceszef swarzędzkiego Komisariatu.

kk

Skomentuj

Okladka-45_2018.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły