czwartek, 21 grudzień 2017 16:18

Zamów e-Tygodnik!

Jeśli jesteś naszym stałym Czytelnikiem (lub chciałbyś nim zostać), a nie zawsze masz czas w dogodnym dla siebie terminie zakupić gazetę, to mamy coś dla Ciebie.

 

Wystarczy zamówić elektroniczną prenumeratę „Tygodnika Swarzędzkiego” wykonując przelew na nasze konto bankowe w tytule operacji podając swój adres mailowy i... to wszystko. Żadnych innych formalności. Najnowsze wydanie gazety będzie się pojawiało w Twojej elektronicznej skrzynce pocztowej w każdy czwartek w godzinach popołudniowych. Jak długo? To już zależy od Ciebie.

Oferujemy trzy rodzaje e-prenumeraty:
- kwartalną (wybierając tę opcję na konto redakcji należy przelać 27 zł – dodatkowo w prezencie otrzymasz 1 nr Tygodnika gratisowo),
- półroczną (wybierając tę opcję na konto redakcji należy przelać 53 zł. – dodatkowo w prezencie otrzymujesz dwa numery TS gratisowo)
- roczną (wybierając tę opcję na konto redakcji należy przelać 105 zł. – dodatkowo w prezencie otrzymujesz miesiąc, czyli 4 numery TS gratisowo)

      Realizację prenumeraty rozpoczynamy wraz z pierwszym numerem gazety ukazującym się po zaksięgowaniu Twojego przelewu na naszym koncie. Jego numer podajemy tutaj: TTS, sp. z oo., nr konta: 77 1160 2202 0000 0002 1391 0220.

Czytaj nas wygodnie, taniej i szybciej niż inni!

Skomentuj

Okladka-2_2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły