niedziela, 03 grudzień 2017 12:09

Zderzenie na krzyżówce

Fot. W wyniku wypadku jedna osoba została przewieziona do szpitala. Fot. W wyniku wypadku jedna osoba została przewieziona do szpitala. Fot. OSP Kobylnica

Dwa auta osobowe zderzyły się  w minionym tygodniu  w Bogucinie, na skrzyżowaniu ulic Gnieźnieńskiej i Bałtyckiej. W wyniku wypadku jedna osoba została przewieziona do szpitala.

 

W czwartek, 23 listopada, kilkanaście minut po godzinie 18  doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Bogucinie, na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i Gnieźnieńskiej. - Po przybyciu na miejsce  strażacy ustalili, że na środku skrzyżowania doszło do zderzenia czołowo - bocznego dwóch samochodów osobowych, które blokują większą część skrzyżowania. – relacjonuje naczelnik kobylnickich strażaków, Tomasz Tomaszewski. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili pomocy medycznej poszkodowanej osobie, która z obrażeniami ciała została przetransportowana do poznańskiego szpitala.  Przyczyny zdarzenia wyjaśnia poznańska drogówka. Działania ratownicze trwały ponad dwie godziny.

Kk

Zderzenie na krzyżóce foto 2

Skomentuj

Okladka-37_2018.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły