czwartek, 20 lipiec 2017 21:10

7 października otwarcie zmodernizowanego ETC

Prace remontowe w Centrum Handlowym ETC weszły w fazę końcową. Uroczyste otwarcie zmodernizowanego obiektu zaplanowano na 7 października br. Tymczasem do grona najemców dołączył sklep sieci SMYK.

 

Modernizacja centrum Handlowego ETC Swarzędz weszła w fazę finalną. Trwa aranżacja wnętrz oraz lokali należących do najemców.  - W chwili obecnej koncentrujemy się na pracach wewnątrz budynku. Pierwszym najemcom zostały przekazane lokale i rozpoczęto ich aranżację. Wraz z Generalnym Wykonawcą pracujemy aktualnie nad wykonaniem części wspólnych, które sprawią, że ETC Swarzędz stanie się miejscem nie tylko zakupów, ale także spotkań i spędzania czasu wolnego – mówi Marcin Juszczyk, członek zarządu Grupy Capital Park. – Nasi klienci już jesienią  będą mogli przejść się zupełnie nowymi, przestronnymi pasażami, odpocząć w miejscach relaksu, przyjść z dziećmi do dedykowanej im strefy czy zjeść posiłek w zupełnie nowej, komfortowej strefie gastronomicznej – dodaje. Jak się dowiedzieliśmy zakończenie prac i uroczyste otwarcie ETC po gruntownej modernizacji zaplanowano na 7 października br. Tymczasem do grona najemców dołączają kolejni. Jednym z nich jest sklep znanej sieci Smyk, oferującej odzież oraz zabawki i akcesoria dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat. Marka zajmie lokal o powierzchni 510 mkw.   Łącznie w zmodernizowanym ETC Swarzędz na powierzchni 20 tys. mkw. znajdzie się 80 sklepów
i punktów usługowych. Najemcami centrum będą zarówno znane, sieciowe marki,  jak i lokalni przedsiębiorcy. W ETC Swarzędz po modernizacji powstanie także silny sektor usługowy oraz ciekawa i  komfortowa strefa foodcourt. Łączna powierzchnia lokali gastronomicznych w ETC Swarzędz to blisko 1150 mkw. - Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi markami, które są zainteresowane wynajmem lokalu w rozbudowanym ETC Swarzędz – podkreśla Ada Wysocka  z Biura Prasowego ETC Swarzędz.
Przypomnijmy, że swarzędzkie centrum handlowe przy Poznańskiej jest jednym  z najstarszych obiektów handlowych tego typu w Wielkopolsce.

kk

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
Castorama
Okladka-26-2018.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły