czwartek, 13 grudzień 2018 17:46

Piąta wygrana Liderek

Piąte zwycięstwo w 2 Lidze Kobiet odniosły seniorki Lidera, które pokonały w Poznaniu MUKS Poznań 85:60. Tym razem jednak o zwycięstwo nie było tak łatwo.

Trener Anna Talarczyk rozpoczęła piątką Dedio, Kotula, Wojdalska, Siwińska oraz Płóciennik. Gospodynie rozpoczęły od wyniku 9:2, co podrażniło Liderki, które po 10 minutach prowadziły 23:19. Drugą kwartę swarzędzanki rozpoczęły od serii 9:0 i co pozwoliło uzyskać dwucyfrową przewagę. W drugiej połowie Liderki sukcesywnie powiększały przewagę, a na parkiecie pojawiały się młode wychowanki Lidera. Ostatecznie spotkanie zakończyły się wynikiem 85:60, a punkty zdobywały: Kotula 24, Wojdalska 21, Siwińska 14, Płóciennik 9, Flaszak W. 9, Urbaniak 6, Dedio 2, Burzyńska, Flaszk O., Krzywińska.