piątek, 06 lipiec 2018 09:57

Kajakarka ze srebrnymi medalami

Swarzędzka kajakarka Zuzanna Hałas odniosła wspaniały sukces na Mistrzostwach Północnych Niemiec. Swarzędzanka zdobyła trzy srebrne medale.

Zuzanna hałas, utalentowana swarzędzka kajakarka  wspaniałe zaprezentowała się na odbywających się – w dniach 29 czerwca – 1 lipca w Wolfsburgu Mistrzostwach Północnych Niemiec. Swarzędzanka zdobyła trzy srebrne medale w konkurencjach K1-1000m, K2-500m i K1-5000m. Z kolei brat Zuzanny, Bartek Hałas reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy juniorów, które odbywały się w dniach 28.06-01.07.2018 w Auronzo (Włochy). Po zaciętych przedbiegach i półfinale  dostał się do finału B i zajął 3 miejsce. To olbrzymi sukces, szczególnie, że kajakarz jest juniorem młodszym i startował z rywalami o dwa lata starszymi.