środa, 06 grudzień 2017 13:40

Meblorz mistrzem jesieni!

Fot. Meblorze pokonali Rożnovię Rożnowo, kończąc rundę jesienną na fotelu lidera. Za pół roku będą świętować awans do A-klasy? Fot. Meblorze pokonali Rożnovię Rożnowo, kończąc rundę jesienną na fotelu lidera. Za pół roku będą świętować awans do A-klasy?

W poprzednią niedzielę na Stadionie Miejskim w Swarzędzu ostatni mecz rundy jesiennej rozegrali zawodnicy Meblorza. Rywalem swarzędzan była Rożnovia Rożnowo, zespół zajmujący 4 miejsce w tabeli. W przypadku zwycięstwa gospodarze wskoczyliby na fotel lidera, gdzie spędziliby przerwę zimową.

 

Mecz pomimo stawki o jaką grano był bardzo spokojny. Obie drużyny nie szarżowały tempa, czekając na błąd rywala. Pierwsi do siatki trafili goście, jednak sędzia bramki nie uznał. To dodało wiatru w żagle… gospodarzom. Najpierw doskonałe podanie od Patryka Kucharskiego wykorzystał Kacper Sobota, a tuż przed przerwą Kucharski kolejnym perfekcyjnym podaniem otworzył drogę do bramki Damianowi Tonakowi. Pierwsza połowa, pomimo tego że była wyrównana, skończyła się dwubramkowym prowadzeniem Meblorza.
Po przerwie można było się spodziewać bardziej zdecydowanych ruchów po stronie Rożnovii, jednak to swarzędzanie byli stroną przeważającą. Atakowali przeciwników znacznie częściej niż przed przerwą, brakowało jednak skuteczności. Dopiero w doliczonym czasie gry Damian Szmalc po indywidualnej akcji strzelił bramkę na 3-0 i ustalił tym samym wynik spotkania.
To zwycięstwo dało podopiecznym Waldemara Sadysia mistrzostwo jesieni. Runda wiosenna zapowiada się bardzo interesująco i miejmy nadzieję, że za pół roku Meblorz Swarzędz będzie świętował awans do A-klasy.

JB

 

Skomentuj

Okaldka-12_2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły