czwartek, 04 maj 2017 21:28

Sebastian Nowicki Mistrzem Polski Juniorów!

Zapaśnik swarzędzkiej Unii Sebastian Nowicki wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się 20-21 kwietnia w Radomiu. Na matach rywalizowali zawodnicy z 37 klubów z całej Polski.

Sebastian wygrał wszystkie swoje walki przez przewagę techniczną nie tracąc przy tym żadnego punktu technicznego.  Jest to pierwszy złoty medal Sebastiana z Mistrzostw Polski, wcześniej było srebro i dwa brązowe. Jest to również pierwszy złoty medal na Mistrzostwach Polski dla Unii Swarzędz od bardzo długiego czasu. Wytrwałość, sportowa ambicja, systematyczny trening, oraz mnóstwo wyrzeczeń - to wszystko przyczyniło się do sukcesu Sebastiana.  Zaraz po turnieju nasz zawodnik otrzymał powołanie na zgrupowanie kadry narodowej które odbędzie się już za tydzień w Spale. Następnie pojedzie na turniej międzynarodowy do Rumunii. A wszystko po to, by doskonalić formę i przygotowywać się do Mistrzostw Europy, które będą odbywały się od 26.06 w Dortmundzie.

 Grzegorz Mazurek

sport

Fot. Sebastian Nowicki  został Mistrzem Polski Juniorów w zapasach, wygrywając wszystkie swoje walki bez straty punktów technicznych. Zawodnik swarzędzkiej unii został powołany do kadry narodowej. W czerwcu czekaj go wyjazd na Mistrzostwa Europy.

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
Castorama
Okladka-26-2018.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły