Sport (274)

Antonina Walczak, Oksana Banaszak, Bartosz Szukalski, Adam Połczyński oraz Daniel Skolimowski zdobyli medale dla Swarzędza na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych.  To wielki sukces swarzędzkich sportowców.
380 biegaczy pokonało dystans 380 metrów w czasie 380 sekund – to jedna z atrakcji II Igrzysk Dzieci i Młodzieży, które odbyły się sobotę, 21 kwietnia na stadionie miejskim. O sportowe laury rywalizowało tam ponad 700 młodych sportowców z naszej gminy.
piątek, 20 kwiecień 2018 18:28

Będą utrudnienia w centrum

W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość. Ze względu na odbywający się w naszym mieście 7. Bieg 10km Szpot Swarzędz, w centrum czekają nas objazdy i utrudnienia w ruchu.
czwartek, 12 kwiecień 2018 14:44

Ostatnie godziny zapisów

Za niespełna 2 tygodnie, w niedzielę 22 kwietnia 2018 roku  Swarzędz za sprawą rozegrania 7.biegu 10 km Szpot Swarzędz, stanie się po raz kolejny polską stolicą ulicznych biegów długodystansowych na tym dystansie.
czwartek, 29 marzec 2018 18:45

Złoty medal Agnieszki Wieszczek – Kordus!

Swarzędzanka, Agnieszka Wieszczek - Kordus zdobyła złoty medal na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Bułgarii.
czwartek, 29 marzec 2018 18:40

Dziewczyny Swarka rządzą!

Wspaniały sukces osiągnęły kadetki Swarka, które zdobyły srebrne medale w Zimowym Grand Prix Wielkopolski w hokeju na trawie. W Rogowie postawiły się najsilniejszym w regionie drużynom chłopców.
czwartek, 22 marzec 2018 14:27

Półmetek zapisów dawno przekroczony

Niemal 2 000 osób zapisało się już do udziału w 7.biegu 10 km Szpot Swarzędz, który wystartuje w niedzielę 22 kwietnia 2018 roku. Oznacza to, iż już dawno został przekroczony półmetek, bowiem limit ustalony przez Organizatora – firmę Szpot – wynosi 3 500 biegaczek i biegaczy.
poniedziałek, 19 luty 2018 20:10

Swarzędzanie na Mistrzostwach Świata!

Dwoje trenerów Swarka Swarzędz: Oriana Walasek i Paweł Bratkowski wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Świata w hokeju na trawie.
piątek, 02 luty 2018 21:22

Zmiażdżyli Polonię

Lepszego rozpoczęcia okresu przygotowawczego „niebiesko-biali” nie mogli sobie wymarzyć. W pierwszym sparingu wygrali z Polonią II Środa Wielkopolska aż 6:1!
środa, 17 styczeń 2018 18:43

Decydujące starcie Swarka

Drużyna młodzików Swarka Swarzędz zrobiła bardzo duży krok w kierunku zdobycia tytułu Halowego Mistrza Wielkopolski w hokeju na trawie. W kluczowym meczu zwyciężyła niepokonaną dotychczas drużynę AZS Politechnika Poznańska 5:1!