piątek, 26 październik 2018 18:34

Jak głosował Swarzędz?

134 osoby  z 5 Komitetów Wyborczych  walczyło w minioną niedzielę o 21. miejsc w swarzędzkiej Radzie Miejskiej. Najwięcej głosów otrzymała Barbara Czachura – 1422 głosy, Adrian Senyk – 769 głosów i Grzegorz Taterka – 725 głosów (wszyscy z KWW Mariana Szkudlarka) oraz Anna Baranowska – Graczyk - 723 (Koalicja Obywatelska) oraz Mateusz Matuszak – 706 (KWW Mariana Szkudlarka).

5 Komitetów Wyborczych  zarejestrowało - kilka tygodni temu - kandydatów do Rady Miejskiej w Swarzędzu. Trzy z nich to komitety ogólnopolskie (KW Bezpartyjni Samorządowcy, KW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, KW Prawo i Sprawiedliwość) oraz dwa lokalne: KWW Mariana Szkudlarka oraz KWW Anny Tomickiej.  

Ile głosów otrzymali poszczególni kandydaci?

OKRĘG NR 1 (Południe)

Bezpartyjni Samorządowcy:

  1. Stawicki Bartosz Adrian – 242 głosy,
  2. J. Czujewicz Jacek- 83,
  3. A.Talarczyk - 135,
    4. B. Stiller - 40,
  4. J. Maćkowiak - 30,
  5. D. Sabisz – 59,
  6. S. Krzemieniewska - 30,
    8. M. Fabrowski - 93,

 Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. P. Garsztka – 528 głosów
  2. J. Wojtysiak - 484,
  3. A.Nowotarska - 187,
  4. I. Cwojdzińska -116,
  5. Ł. Szczepaniak - 55,
  6. H. Janowska - 79,
  7. M.Romanowska - 59,
  8. W. Nawrocki - 121,

Prawo i Sprawiedliwość

  1. T. Lewandowski -655 głosów
  2. E.Majka - 255,
  3. M. Ratajczyk - 29,
  4. B. Hojczyk - 27,
    5. D. Bakan, 20,
  5. M. Ratajczak - 25,
  6. M.Wesołowski - 48,
  7. A. Zawadka – 32

KWW Anny Tomickiej

  1. A.Dolata – 176 głosów, 
  2. E. Wiszniewska-Hofman - 25,
  3. K. Piana - 93,
  4. A. Dukiewicz-Przekop - 30,
  5. H. Kosturski - 38,
  6. M.Konopa - 7 ,
  7. K. Dominas - 37,

KWW Mariana Szkudlarka

  1. Matuszak Mateusz – 706 głosów,
  2. A.Graczyk – 238,
  3. T.Majchrzak - 390,
  4. I. Nowak – 152,
  5. T. Zwoliński – 85,
  6. E.Cholewicka – 263,
  7. M.Tylkowski - 199,
    8. M. Szkudlarek - 490,

OKRĘG NR 2 (centrum i północ)

 Bezpartyjni Samorządowcy

  1. A. Choryński  - 204,
  2. P. Budziński - 122,
  3. J. Walewska - 69,
    4. M. Szramkowski - 293,
  4. B. Toboła -73,
  5. D. Bugajski - 137,
  6. M. Kozłowska - 45,
  7. A. Kubacka - 109,
  8. P. Brodziszewska - 59,

Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. W.Kmieciak - 493,
  2. A. Zawada-Chmiel - 344,
  3. G. Braciszewska - 108,
    4 E. Jacek - 150,
  4. M.Filary-Rogacka - 179,
  5. A.Sobaszkiewicz-Lesińska - 216,
    7. M. Staniewski - 25,
  6. Sz. Słomiński - 72,
  7. T. Baranowski -121,

 Prawo i Sprawiedliwość

  1. T. Jęczmionka - 406,
  2. Z.Kulczyński - 211,
  3. A. Małyszka – 182,
  4. M. Miszkiel - 66,
  5. I.Przekop - 49,
  6. Sz. Kucharski - 58,
  7. D. Ratajczyk Dagmara, -39,
  8. W. Machowiak - 17,
  9. W. Konys Wanda - 419,


KWW Anny Tomickiej

  1. A. Tomicka - 443,
  2. A. Gałuszka -161,
  3. T. Rucińska- 53,
  4. A.Kowalewska - 16,
    5. M. Kłopocki -7,
  5. M. Kędzierski – 53,
  6. K. Dembińska - 4,
    8. P. Górny - 26,
  7. J. Kosturska -10,

KWW Mariana Szkudlarka

  1. G. Taterka - 725,
  2. J. Hejnowski - 173,
  3. P. Baranowski - 358
    4. B. Kucharska - 362,
  4. G, Kurkowiak-Socha - 242,
  5. A. Kobza - 128,
    7. D. Kapturska - 45,
  6. M. Matuszewska - 111,
  7. R. Kamprowski - 150

OOKRĘG NT 3 (WSIE)

Bezpartyjni Samorządowcy

  1. D. Książkiewicz - 341,
  2. A.Borówczak - 114,
  3. E. Zawada -78,
    4. R. Świątek Rafał - 114,
  4. B. Bielawiak - 134,
  5. A.Rębacz - 36,
    7. G. Sipińska - 101,
  6. K. Dera - 27,
  7. J.Wojciechowski - 98,
    10. M. Madanowski -103,

Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. A. Baranowska-Graczyk - 723,
  2. Z. Majchrzak - 188,
    3. E. Kopińska - 128,
  3. W. Andrzejewski Wojciech - 57,
    5. A. Staniszewska - 48,
  4. M. Bronowicz - 47,
    7. B Andre, - 76,
  5. M.Ziółkowska - 72,
  6. B.Nawrocki - 55,
    10. W. Buczyński -254,

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Sz. Kurpisz Szymon- 635,
  2. M. Młodziński - 170
    3. D. Nowicki - 53,
  3. A. Stoińska - 58
  4. D, Hamera - 23,
    6. E. Paczyńska Elżbieta - 44,
  5. P. Witkowski - 55,
  6. M. Drgas - 39,
    9. J. Karolczak - 26,
  7. K.Buchwald-Sołowiej- 56,

KWW Anny Tomickiej

  1. K. Tomaszewski -53,
  2. A.Golec - 49
  3. P. Kowalak - 96,
  4. S. Kościańska -32,
    5. M. Małyszka -85,
  5. T.Greinert-Czekalska – 89,
  6. H. Kiszka - 36,
    8. M. Oliński - 151,
  7. P.Kurowska - 34,
  8. Ł. Domina - 5,


KWW Mariana Szkudlarka

  1. Czachura - 1 422,
  2. Dyzma - 629,
  3. Senyk - 769,
  4. Słupiński - 230,  
  5. 5 K. Szaferska 237,
  6. M. Gabska - 65,
  7. Molik – 181,
  8. Golda-Wojtkowiak -136,
  9. Socha - 123.
  10. Wencel - 135,

Zebrała: kk

Źródło: PKW

Skomentuj

Okladka-40_2018.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły