niedziela, 18 marzec 2018 13:01

Ogrodowa do przebudowy

W podpisaniu umowy z wykonawcą, obok burmistrza Mariana Szkudlarka, uczestniczyli: sołtys Paczkowa Małgorzata Glabas-Gruszka, skarbnik miasta Karolina Dziekan oraz radny z Paczkowa Ryszard Dyzma. W podpisaniu umowy z wykonawcą, obok burmistrza Mariana Szkudlarka, uczestniczyli: sołtys Paczkowa Małgorzata Glabas-Gruszka, skarbnik miasta Karolina Dziekan oraz radny z Paczkowa Ryszard Dyzma.

Jak przed kilkoma dniami poinformował ratusz, rozstrzygnięty został przetarg na przebudowę ul. Ogrodowej w Paczkowie. Inwestycja będzie kosztowała ok. 1,6 mln zł.

Wkrótce rozpocznie się przebudowa ul. Ogrodowej w Paczkowie. Droga na 530-metrowym odcinku doczeka się 5-metrowej nawierzchni z betonowej kostki brukowej, jednostronnego chodnika, progów zwalniających oraz oświetlenia. Wykonanie tych prac, jak przed kilkoma dniami poinformował Urząd Miasta i Gminy, w drodze przetargu powierzono firmie Iveston z Obornik, która podjęła się ich wykonania za kwotę ok. 1,6 mln zł. Przebudowa ul. Ogrodowej w Paczkowie ma się zakończyć w lipcu. Umowę z wykonawcą inwestycji miasto podpisało w miniony wtorek.

mn 

Skomentuj

Okladka-07_2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły