poniedziałek, 21 sierpień 2017 20:00

Odeszły na zasłużoną emeryturę

Od lewej: Grażyna Kurkowiak – Socha i Genowefa Matela. Pani Grażyna w ratuszu pracowała od 1981 roku, szefując m.in. Wydziałowi Organizacyjnemu. Pani Genowefa zajmowała się w Urzędzie podatkami. Od lewej: Grażyna Kurkowiak – Socha i Genowefa Matela. Pani Grażyna w ratuszu pracowała od 1981 roku, szefując m.in. Wydziałowi Organizacyjnemu. Pani Genowefa zajmowała się w Urzędzie podatkami. Fot. UMiG Swarzędz

Grażyna Kurkowiak – Socha, Danuta Andrzejczak i Genowefa Matela – urzędniczki z wieloletnim stażem i olbrzymim doświadczeniem pożegnały się oficjalnie ze swarzędzkim magistratem, przechodząc na zasłużone emerytury.

 

W ostatnich tygodniach w swarzędzkim Urzędzie Miasta i Gminy zakończyły wieloletnią pracę zawodową trzy panie: Danuta Andrzejczak, Genowefa Matela i Grażyna Kurkowiak-Socha. Urzędniczki zostały uroczyście pożegnane przez burmistrza Mariana Szkudlarka wraz ze wszystkimi współpracownikami. Burmistrz - dziękując odchodzącym paniom - podkreślał, jak trudno będzie je zastąpić.
Pani Grażyna Kurkowiak-Socha rozpoczęła pracę w 1981 r. od stanowiska inspektora ds. Rady Narodowej. Była także kierownikiem Wydziału Spraw Społeczno-Administracyjnych, oraz zastępcą kierownika USC. W latach 1985-1994 piastowała stanowisko sekretarza UMiG, a potem sekretarza gminy. Przez ostatnie 10 lat była dyrektorem Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich. Z kolei Danuta Andrzejczak swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1975 r. od stanowiska referenta techniczno-kancelaryjnego, przez inspektora ds. handlu i usług po, sprawowaną wiele lat, funkcję kierownika Wydziału Społeczno-Administracyjnego i kierownika Wydziału Spraw Obywatelskich. Z panią Genowefą Matelą - podinspektorem ds. kasy, następnie księgowości budżetowej i wreszcie ds. podatków - setki mieszkańców naszej gminy spotykały się na co dzień.
Paniom życzymy wiele dobrego!

T. Radziszewska, kk

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
unnamed.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły