poniedziałek, 21 sierpień 2017 20:00

Odeszły na zasłużoną emeryturę

Od lewej: Grażyna Kurkowiak – Socha i Genowefa Matela. Pani Grażyna w ratuszu pracowała od 1981 roku, szefując m.in. Wydziałowi Organizacyjnemu. Pani Genowefa zajmowała się w Urzędzie podatkami. Od lewej: Grażyna Kurkowiak – Socha i Genowefa Matela. Pani Grażyna w ratuszu pracowała od 1981 roku, szefując m.in. Wydziałowi Organizacyjnemu. Pani Genowefa zajmowała się w Urzędzie podatkami. Fot. UMiG Swarzędz

Grażyna Kurkowiak – Socha, Danuta Andrzejczak i Genowefa Matela – urzędniczki z wieloletnim stażem i olbrzymim doświadczeniem pożegnały się oficjalnie ze swarzędzkim magistratem, przechodząc na zasłużone emerytury.

 

W ostatnich tygodniach w swarzędzkim Urzędzie Miasta i Gminy zakończyły wieloletnią pracę zawodową trzy panie: Danuta Andrzejczak, Genowefa Matela i Grażyna Kurkowiak-Socha. Urzędniczki zostały uroczyście pożegnane przez burmistrza Mariana Szkudlarka wraz ze wszystkimi współpracownikami. Burmistrz - dziękując odchodzącym paniom - podkreślał, jak trudno będzie je zastąpić.
Pani Grażyna Kurkowiak-Socha rozpoczęła pracę w 1981 r. od stanowiska inspektora ds. Rady Narodowej. Była także kierownikiem Wydziału Spraw Społeczno-Administracyjnych, oraz zastępcą kierownika USC. W latach 1985-1994 piastowała stanowisko sekretarza UMiG, a potem sekretarza gminy. Przez ostatnie 10 lat była dyrektorem Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich. Z kolei Danuta Andrzejczak swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1975 r. od stanowiska referenta techniczno-kancelaryjnego, przez inspektora ds. handlu i usług po, sprawowaną wiele lat, funkcję kierownika Wydziału Społeczno-Administracyjnego i kierownika Wydziału Spraw Obywatelskich. Z panią Genowefą Matelą - podinspektorem ds. kasy, następnie księgowości budżetowej i wreszcie ds. podatków - setki mieszkańców naszej gminy spotykały się na co dzień.
Paniom życzymy wiele dobrego!

T. Radziszewska, kk

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
Castorama
Okladka-26-2018.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły