czwartek, 20 lipiec 2017 21:07

Kolejne ulice zostaną przebudowane

W minionym tygodniu podpisano w ratuszu - na ponad 6,7 mln zł. - umowy inwestycyjne –- na modernizację i przebudową kolejnych ulic w naszej gminie. Tym samym nową nawierzchnię zyskają ulice: Złota, Szmaragdowa, Bursztynowa i Srebrna w Swarzędzu i Zalasewie, ul. Brzozowa w Kobylnicy oraz Daktylowa w Garbach.

 

2 lipca w swarzędzkim UMiG burmistrz Marian Szkudlarek podpisał cztery umowy inwestycyjne - na kwotę ponad 6,7 mln zł - z firmami, które wygrały przetargi drogowe na przebudowę i modernizację kolejnych ulic w naszej gminie. Dzięki temu już niebawem rozpocznie się przebudowa ulic Złotej, Szmaragdowej, Bursztynowej i Srebrnej w Swarzędzu i Zalasewie, którą za 4,9 mln zł. zrealizuje spółka Budownictwo Drogowe Krug. Ulicę Brzozową w Kobylnicy za 873 tys. zł. przebuduje firma Drogmel, która wygrała przetarg na wykonanie tej inwestycji. Z kolei modernizację ul. Daktylowej w Garbach wykona – za ponad 446 tys. zł. – Konsorcjum Firm Intrakom. Niebawem rozpocznie się też remont chodników w ul. Wilkońskich. Przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego wygrała firma Tadeusza Kruga. Koszt modernizacji chodników wyniesie 467 tys. zł. Inwestycje mają zostać zrealizowane jeszcze w tym roku.

kk

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
Castorama
Okladka-26-2018.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły