sobota, 22 kwiecień 2017 16:52

Skonsultuj rewitalizację Gminy

Skonsultuj rewitalizację Gminy fot. Przemysław Henc

17 kwietnia rozpoczęły się konsultacje społeczne z mieszkańcami naszej gminy dotyczące  rewitalizacji miasta i trzech sołectw.


Już od 17 kwietnia br. swarzędzki ratusz zaprasza  mieszkańców naszej gminy do udziału w  konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Swarzędz. W sumie UMiG wyznaczył 5 obszarów kwalifikujących się do programu rewitalizacji. Są to następujące rejony: śródmieście Swarzędza, obszar położony w zachodniej części miasta, pomiędzy Jeziorem Swarzędzkim, a ulicą Poznańską oraz miejscowości: Wierzenica, Wierzonka i Karłowice.
- Z uwagi na to, że głos każdego mieszkańca ma decydujący wpływ na wyznaczenie terenów do rewitalizacji zachęcamy do wypowiedzenia swojego zdania na ten temat. Uwagi zbierane będą w postaci papierowej i elektronicznej poprzez specjalny formularz oraz elektroniczną ankietę (znajdującą się na www.swarzedz.pl, w specjalnej zakładce) a także podczas spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami, o których będziemy na bieżąco informować. Konsultacje w sprawie obszaru  rewitalizacji i obszaru zdegradowanego potrwają do 17 maja br. – czytamy na internetowej stronie Swarzędza.

kk

Skomentuj

Okladka-45_2018.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły