czwartek, 20 grudzień 2018 08:25

Napad na sklep

Fot.  Zamaskowany mężczyzna w kominiarce napadł –  w minioną sobotę przed północą – na sklep na Zatorzu i groził ekspedientce przedmiotem przypominającym broń. Fot. Zamaskowany mężczyzna w kominiarce napadł – w minioną sobotę przed północą – na sklep na Zatorzu i groził ekspedientce przedmiotem przypominającym broń.

Zamaskowany mężczyzna w kominiarce napadł –  w poprzednią sobotę przed północą – na sklep na Zatorzu. Przedmiotem przypominającym broń sterroryzował ekspedientkę żądając wydania pieniędzy, po czy  uciekł z łupem w  kierunku ul. Tysiąclecia.

W poprzednią sobotę, w jednym ze sklepów ogólnospożywczych na Zatorzu doszło do rozboju. Krótko przed północą  - kiedy w sklepie nie było już klientów - wszedł młody, zamaskowany mężczyzna w kominiarce na twarzy. – Sprawca sterroryzował sprzedawczynię przedmiotem przypominającym broń i grożąc nim zażądał wydania pieniędzy – wyjaśnia komisarz Piotr Borowiak, zastępca komendanta policji w Swarzędzu. Kiedy wystraszona ekspedientka przekazała gotówkę, napastnik wybiegł ze sklepu z pieniędzmi i uciekł w kierunku ul. Tysiąclecia. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Śledztwo w tej sprawie trwa, a policjanci nie chcą na razie zdradzać szczegółów.

Kk

Skomentuj

Okladka-23-2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły