sobota, 17 luty 2018 11:25

Jubilaci z medalami

Jubilaci z medalami Fot. T. Rybarczyk

Wspaniałe jubileusze pożycia małżeńskiego świętowali w ostatnim czasie Teresa i Kazimierz Szwanka oraz Danuta i Eugeniusz Hańczuk.  

 

Kolejni mieszkańcy z naszej Gminy mogą poszczycić się przepięknym Jubileuszem i stażem małżeńskim. 53 lata temu związek małżeński zawarli Teresa i Kazimierz Szwanka, a 50  lat temu państwo  Danuta i Eugeniusz Hańczuk.  Z tej okazji dostojni Jubilaci przyjęli zaproszenie od burmistrza M. Szkudlarka i 1 lutego pojawili się na spotkaniu w swarzędzkim ratuszu. Podczas uroczystości otrzymali z rąk gospodarza gminy pamiątkowe „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznane im przez Prezydenta RP. Zarówno burmistrz Marian Szkudlarek jak i kierownik USC Anna Wiśniowiecka-Gronowska życzyli małżonkom kolejnych, wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu oraz przekazali kosz słodkości i kwiatów. Gratulujemy!

Kk

jubilaci 2

Fot. Kolejni mieszkańcy z naszej Gminy mogą poszczycić się przepięknym Jubileuszem i stażem małżeńskim.

Skomentuj

Okladka-45_2018.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły