niedziela, 17 wrzesień 2017 21:14

Recydywista groził nożem

Fot. W miniony poniedziałek, na ul. Tysiąclecia, w salonie z automatami do gier awanturował się pijany i agresywny mężczyzna. W pewnym momencie wyciągnąć nóż. Fot. W miniony poniedziałek, na ul. Tysiąclecia, w salonie z automatami do gier awanturował się pijany i agresywny mężczyzna. W pewnym momencie wyciągnąć nóż.

W poprzedni poniedziałek doszło do niebezpiecznej sytuacji na ul. Tysiąclecia w Swarzędzu. W salonie z automatami do gier awanturował się pijany i agresywny mężczyzna. W pewnym momencie wyciągnąć nóż. Obezwładnili go policjanci z Grupy Realizacyjnej KMP w Poznaniu. Mężczyzna zaledwie dzień wcześniej wyszedł z więzienia.

 

W poprzedni poniedziałek, około godziny 11:30 funkcjonariusze swarzędzkiego Komisariatu zostali wezwani na ul. Tysiąclecia w Swarzędzu, gdzie w tamtejszym salonie z automatami do gier awanturował się jeden z mężczyzn. - Po przybyciu na miejsce okazało się, że awanturnikiem jest mieszkaniec naszego miasta - bardzo dobrze znany naszym stróżom prawa,  który – jak się szybko okazało - zaledwie poprzedniego opuścił zakład karny – wyjaśnia komisarz Piotr Borowiak, wiceszef swarzędzkiego Komisariatu.  Mężczyzna był agresywny, jego zachowanie wskazywało, że znajduje się prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, a na dodatek wyciągnął nóż, którym groził. - Na miejsce niezwłocznie przybył radiowóz Grupy Realizacyjnej z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, która pełniła służbę w pobliskim rejonie. - Policjanci z tej grupy przejęli czynność zatrzymania agresywnego mężczyzny i odebrania mu niebezpiecznego przedmiotu dodaje kom. Borowiak. Cała akcja trwała kilka sekund i żadna osoba – na szczęście - nie ucierpiała. Jak nam wyjaśniał zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Swarzędzu, ze względu na wydarzenia związane z atakami terrorystycznymi na terenie Europy, codzienną służbę patrolową policjantów w całej Polsce wspomagają właśnie Grupy Realizacyjne, czyli elitarne grupy, które na co dzień patrolują ulice, a w każdej chwili jest jednak gotowa do najbardziej skomplikowanych akcji, zatrzymując osoby podejrzewane o najcięższe przestępstwa.

kk

Skomentuj

Okladka-33.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły