sobota, 12 sierpień 2017 18:27

100 lat Pana Józefa!

100 lat Pana Józefa! Fot. Rafał Anioł

Grono stuletnich mieszkańców naszej gminy powiększyło się  o kolejnego, dostojnego jubilata. Wspaniałe urodziny świętował w ostatnich dniach mieszkaniec naszej gminy, pan Józef Aleszczyk.

 

Do grona swarzędzkich stulatków dołączył kilka dni temu pan Józef Aleszczyk. Z okazji urodzin, w minioną sobotę, 5 sierpnia odbyła się wspaniała uroczystość jubileuszowa, którą zorganizowali jubilatowi jego najbliżsi.  Z życzeniami i gratulacjami do swarzędzkiego 100 - latka przybyła także sekretarz gminy Agata Kubacka i zastępca kierownika USC w Swarzędzu Grzegorz Kurowski, którzy  - w imieniu burmistrza Mariana Szkudlarka – złożyli panu Józefowi życzenia i gratulacje oraz przekazali kosz słodkich upominków oraz bukiet kwiatów. Redakcja TS dołącza się do gratulacji, życząc wielu  kolejnych Jubileuszy a przede wszystkim wspaniałego zdrowia i pogody ducha.

100 lat 2

Kk

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
Castorama
Okladka-26-2018.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły